Aksaray - Atatürk Havalimanı Metro Hattı Otelleri

Bu yerdeki 396 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Aksaray - Atatürk Havalimanı Metro Hattı Otelleri

Genel Bilgi

1989 yılından bu güne yolcu taşımaya devam eden Aksaray - Atatürk Havalimanı Hafif Metro hattı, hizmet verdiği bölge ve güzergah üzerinde günlük ortalama 220.000 yolcu taşımaktadır. İstasyonlar Aksaray,Emniyet/Fatih, Ulubatlı/Topkapı, Bayrampaşa-Maltepe, Sağmalcılar, Kartaltepe/Kocatepe, Otogar, Esenler, Terazidere, Davutpaşa/Yıldız Teknik Üniver

Ramada Plaza İstanbul Tekstilkent

Sanayi / Esenler / İstanbul /
Ramada Plaza İstanbul Tekstilkent, şehrin tarihi kesimine 13 km, Atatürk Uluslararası Havalimanı'na ise 18 km uzaklıktadır.

Hotel Golden Way

Sanayi / Esenler / İstanbul /
Esenler ilçesinde bulunan Hotel Golden Way Giyimkent, Esenler Otobüs Terminali'ne arabayla 9 dakikalık mesafededir. Bir terası bulunan bu otel ücretsiz Wi-Fi erişimli ve klimalı odalarla hizmet vermektedir. Türk hamamı ve fitness merkezi de mevcuttur.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Tavsiye Ettiğimiz Tatil Yerleri

Aksaray - Atatürk Havalimanı Metro Hattı Hakkında

1989 yılından bu güne yolcu taşımaya devam eden Aksaray - Atatürk Havalimanı Hafif Metro hattı, hizmet verdiği bölge ve güzergah üzerinde günlük ortalama 220.000 yolcu taşımaktadır. İstasyonlar Aksaray,Emniyet/Fatih, Ulubatlı/Topkapı, Bayrampaşa-Maltepe, Sağmalcılar, Kartaltepe/Kocatepe, Otogar, Esenler, Terazidere, Davutpaşa/Yıldız Teknik Üniversitesi, Merter, Zeytinburnu, Bakırköy-İncirli, Bahçelievler, Ataköy/Şirinevler, Yenibosna, DTM/İstanbul Fuar Merkezi, Havalimanı)

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır