Adapazarı-Sapanca Otelleri

Bu yerdeki 13 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

Adapazarı-Sapanca Noktasında En Çok Tercih Edilen Oteller

Genel Bilgi

Green Blue Park Otel

Sapanca / Sakarya /
Green Blue Hotel’in ayrı ayrı dekore edilmiş oda ve süitlerinin her biri düz ekran uydu TV, klima, elektrikli su ısıtıcısı ve mini bar gibi modern olanaklarla donatılmıştır.

Sapanca Villa Natura Papatya

Kırkpınar / Sapanca / Sakarya /
Kuş sesleri içerisinde, şehrin gürültüsünden uzak, sessiz sakin bir tatil için gözlerden uzak saklı bir cennet olan villamıza sizleri de bekleriz. Tatil köyümüz 22 adet villadan oluşmakta olup her villanın bahçe kullanım alanı bellidir.

Çayır Çimen Tatil Evleri

Kırkpınar / Sapanca / Sakarya /
Doğanın ortasında, yeşillikler içindeki Çayır Çimen Evleri 2 farklı Villa alternatifi sunmaktadır. Her villa, kendine ait veranda ve yeşil alana sahiptir. Tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak mutfak ekipmanları vardır.

Atlı Köşk Butik Otel

Sapanca / Sakarya /
apanca Atlı Köşk konaklama tesisimiz, güneyinde samanlı dağlarıyla kaplı, ıhlamur, çam, gürgen, meşe ağaçlarıyla olan 4 mevsimin yaşandığı ormanlık alanla kaplı kuzeyinde Sapanca gölü olan bol oksijenli havasına sahip yaşam mücadelesinin olduğu yorgunl

NG Sapanca Wellness & Convention

Kırkpınar / Sapanca / Sakarya /
Sapanca’nın en güzel yerleri arasında yer alan Sapanca Gölü ve Kuş Parkı’na beş dakikalık mesafeye kurulmuş olan Kırkpınar otelleri içinde yer alan Ng Sapanca Wellness Otel, bulunduğu bölge itibariyle birçok kişiyi kendine hayran bırakmaktadır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Tavsiye Ettiğimiz Tatil Yerleri

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır