222 Park Otelleri

Bu yerdeki 60 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun 222 Park Otelleri

Genel Bilgi

2002 yılı sonunda faaliyete geçen ve geçmişini yansıtarak bir kopleks haline gelen mkan, halen yaşayan bir doku... Tek çatı altında bir yaşam olgusu olarak aldandırılabilecek bir alan ve her kitleye hizmet veren, öğlen yemek servisleriyle başlayan ve günü sabaha kavuşturan bir mekan...Kompleks içerisindeki Gece klübünde sık sık ünlü sanatçılar sahne a

Capella Otel

Tepebaşi / Eskişehir /
Deluxe odalar 35m2 olup, odalar halısız ve yerden ısıtmalı zeminler sayesinde kusursuz hijyen sağlamaktadır. Suit odalar 65 m2 olup ayrıca 40 m2 terasa sahiptir. Her odada çay-kahve, 2 adet 0,5 su ikramı ve kettle bulunmaktadır.

The Best Residence

Merkez / Tepebasi / Eskisehir /
The Best Residence, siz degerli misafirlerine, yüksek konfor ve rahatlik saglamak amaciyla sundugu hizmetleri yillardir süregelen profesyonellik ve kalite ile servis eder.

Salute Suit

Merkez / Tepebaşi / Eskişehir /
Antique Art, Eskişehir şehir merkezindedir. Odun Pazarı'na, Balmumu Müzesi 'ne 1.5 km., Tren Garı'na 500 mt., Otobüs Terminali'ne 1km., Sazova Bilim ve Kültür Merkezi 2km., Kent Park'a 1.5 km., Anadolu Üniversite'ne 500 mt. uzaklıktadır.

Eldem Hotel

Merkez / Tepebaşi / Eskişehir /
Eldem Hotel misafirlerine, uluslararası standartlarda tasarlanmış ayrıcalıklı odalarda konaklama olanağı sunmaktadır.

Vip Suit

Merkez / Tepebaşi / Eskişehir /
da&Konaklama olarak hizmet sunmakta olan Vip Suit Hotel , şehir merkezinde, Espark AVM' ye 200 mt, tramvay durağına 150 mt, Anadolu Üniversitesi'ne 500 mt ,Hızlı tren tren garına 600 mt, barlar sokağına 500 mt, odunpazarı tarihi evlerine müzelere 2

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Tavsiye Ettiğimiz Tatil Yerleri

222 Park Hakkında

2002 yılı sonunda faaliyete geçen ve geçmişini yansıtarak bir kopleks haline gelen mkan, halen yaşayan bir doku... Tek çatı altında bir yaşam olgusu olarak aldandırılabilecek bir alan ve her kitleye hizmet veren, öğlen yemek servisleriyle başlayan ve günü sabaha kavuşturan bir mekan...Kompleks içerisindeki Gece klübünde sık sık ünlü sanatçılar sahne almaktadır. Kompleks içerisinde, Retro Hall, Sish Retaurant & Bar, One Night Amerikan Restaurant, Şarap Evi, Majha, Meeting Room bulunmaktadır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır