Faralya Köyü Otelleri

Bu yerdeki 25 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Faralya Köyü Otelleri

Perdue Hotel

Faralya Köyü / Fethiye,Muğla
Gizli bir mekan.. Doğanın alabildiğine özgür şarkı söylediği, dinleyenin ruhunu yankılayan bir ses. Esintisinde Baba Dağın binbir güzelliğini taşıyan bir koku ile, sofrasında yakutun, şirazın Akdeniz lezzetlerine döküldüğü bir tat.

Nautical Hotel

Faralya Köyü / Fethiye,Muğla
Lobisi tanıdık bir dostun oturma odası, restoranı evinizin yemek salonu, bir kendiyle bir sevdiğiyle baş başa kalıyor insan. Açık büfe olan tek şey manzara, al alabildiğin kadar.

Seaview Faralya

Faralya Köyü / Fethiye,Muğla
Seaview Faralya'nın felsefesi, sizi evinizde gibi hissettirmek ve tamamen ahşap yapılı, balkonlu ev tarzındaki odalarında sizi en iyi şekilde ağırlamaktır.

Zakros Hotel Lykia

Faralya Köyü / Fethiye,Mugla
Fethiye'nin sehir gürültüsünden ve kalabaligindan yalitilmis, doga ile iç içe mevkii Faralya'da yer alan Zakros Hotel Lykia, misafirlerine huzur dolu bir tatil yasatiyor.

Inca Boutique

Faralya Köyü / Fethiye,Muğla
Inca Boutique, Fethiye'nin Faralya Mevkii'nde doğanın içinde bir deneyim. Ölüdeniz'e yakın ve şehrin gürültüsünden uzak olması, sakinlik isteyenler için ideal.

Faralia Hotel

Faralya Köyü / Fethiye,Muğla
Faralia Hotel, 7 dönüm arazi içerisinde 2 taş blokta toplam 18 oda, yüzme havuzu, restaurant ve havuz başı barımıza, organik sebze bahçemizin aralarına yerleştirilmiş dinlence köşklerimiz eşlik etmektedir.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Faralya Köyü Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır