Ölüdeniz Otelleri

En uygun Ölüdeniz otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Ölüdeniz Otelleri

Genel Bilgi

Fethiye'ye bağlı tatil beldesi Ölüdeniz, Türkiye'nin en güzel yerlerinden biri olarak bilinir. Adını denizinin durgun bir göl gibi görünmesinden alır. Kutsal bir görüntüye sahip Ölüdeniz'e hem deniz, hem hava hem de kara yolu ile ulaşmak mümkündür. Yamaç paraşütünün Fethiye'den sonra ikinci başkentidir. Doğa sporlarına ilgi duyanların tatil için terci

Manas Park Hotel Ölüdeniz

Ölüdeniz / Fethiye
Yeşil ve mavinin buluştuğu Ölüdeniz semalarında, sabah, öğlen ve akşam yemeğinin tadını açık restaurantımızta tadabilirsiniz.

Sundia By Liberty Oludeniz

Ölüdeniz / Fethiye
Ölüdeniz bölgesinin kalbinde yer alan Sundia by Liberty Ölüdeniz, şehrin en işlek caddesinde olup, güneşlenme terasları, açık yüzme havuzları ve yemyeşil tropikal bahçelerin arasında yer alan balkonlu odalarla hizmet vermektedir.

Sundia by Liberty Hisaronu

Hisarönü / Fethiye
Sundia by Liberty Hisarönü, Fethiye’nin Hisarönü bölgesinde eşsiz güzellikteki Babadağ manzarası ve palmiye ağaçları içinde, misafir odaklı hizmet sunan Fethiye’nin tercih edilen otellerinden biridir.

Lechic Fethiye

Fethiye / Muğla
Tesisimiz yedi adet odadan oluşmaktadır. Havuzumuz bulunmaktadır. Odalarda; Wi-Fi, Lcd Tv, uydu kanalları, klima, gardrop, buzdolabı, çalışma masası, makyaj masası, özel havuz, jakuzi, banyo, duş, havlu seti, saç kurutma makinesi bulunmaktadır.

Sertil Deluxe & SPA

Ölüdeniz / Fethiye / Muğla
Tesisimiz 3070m2 alana sahip olup 4 katlı 2 bloktan oluşmaktadır. Tesisimizde A’la Carte ve Ana Restaurant olmak üzere 2 Restaurant ve 1 bar bulunmaktadır. Ayrıca biri kapalı (ısıtmalı) diğeri açık 2 yüzme havuzu, Türk Hamamı, Sauna, S.P.A.

Perdue Hotel

Faralya Köyü / Fethiye,Muğla
Gizli bir mekan.. Doğanın alabildiğine özgür şarkı söylediği, dinleyenin ruhunu yankılayan bir ses. Esintisinde Baba Dağın binbir güzelliğini taşıyan bir koku ile, sofrasında yakutun, şirazın Akdeniz lezzetlerine döküldüğü bir tat.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Ölüdeniz Hakkında

Ölüdeniz Otelleri

Fethiye'ye bağlı tatil beldesi Ölüdeniz, Türkiye'nin en güzel yerlerinden biri olarak bilinir. Adını denizinin durgun bir göl gibi görünmesinden alır. Kutsal bir görüntüye sahip Ölüdeniz'e hem deniz, hem hava hem de kara yolu ile ulaşmak mümkündür. Yamaç paraşütünün Fethiye'den sonra ikinci başkentidir. Doğa sporlarına ilgi duyanların tatil için tercihlerinde en üst sırada yerini alır. Otelz.com'da yer alan Ölüdeniz otellerinin içinde her şey dahil ve yarım pansiyon seçenekleri bulunur. Tatile giden insanların tüm hayallerini karşılayan Ölüdeniz otellerinin hepsi doğa ile iç içedir ve bir rüya kadar güzel sahillere sahiptir. Fethiye otelleri alternatifi olarak Ölüdeniz otellerinin hepsi doğanın eşsiz manzarası eşliğinde hizmet vermektedir. Yurt dışından gelen turistlerce de çok rağbet gören Ölüdeniz otelleri için erken rezervasyon yaptırmanızı öneririz.

 Ölüdeniz'de görülmesi gereken yerlerin arasında ilk olarak Kelebekler Vadisi yer almaktadır. Özel olarak korunmaya alınan Çamlık Vadi, birinci derecede sit alanıdır. Burası adını milyonlarca kelebeğin yılın belli döneminde vadiyi sarmasından alır. Kelebekler Vadisi'ne Ölüdeniz limanından hareket eden teknelerle ulaşabilirsiniz. Ölüdeniz'de gece hayatı lounge barlarda daha da anlamlı hale gelir. Otellerin sunduğu farklı eğlencelerin yanında limandaki barlar ve restoranlar da oldukça hareketli ve eğlencelidir. Fethiye yemekleri için size deniz mahsulleri ve mezelerin yanı sıra Ufalamaç Çorbası, Et Kapama, Sündürme, Leğen Böreği'ni tavsiye edebiliriz.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır