Kişi Sayısı
Bir oda daha ekle

Radisson Blu Hotel Diyarbakir Otel Koşulları

Check/in

En erken saat 14:00 ve sonrası

Check/out

En geç saat 12:00 ve sonrası

Evcil Hayvan

Evcil hayvan barınamaz

Sigara

Sigara içilen alanlar var

Çocuklar

2 yaşına kadar olan bebekler ücretsizdir

Her bir oda için 6 yaşına kadar 1 çocuk ücretsizdir

Yaş kısıtlaması

Tesisimizde sadece 18 ile 90 yaşları arasındaki misafirler kabul edilir

Giriş saatleri

Tesise 14:00 – 04:00 saatleri arasında giriş yapılabilir. Bu saatler dışında giriş kapası kapalıdır.

Geçerli kart tipleri

Saatlik Oda Nedir ?

Saatlik Oda, tesislerin belirlediği saat dilimleri arasında konaklayabileceğiniz ve saatlik ödeme yapabileceğiniz bir konaklama fırsatıdır. Odanızı kullanacağınız saat kadar ödeyin, tasarruf edin!

Saatlik Oda Avantajları:

 • Saatlik konaklama fırsatı
 • Tesisler tüm gün fiyatı yerine, saat dilimleri kadar ödeme imkânı sunar
 • Covid-19 önlemleri eşliğinde konaklama
 • Ön ödemesiz rezervasyon imkânı

OtelOfis Nedir?

09:00-17:00 saat dilimi arasında, daha az fiyatla, ofis imkânları eşliğinde konaklama fırsatıdır. Otelde ofis imkânlarıyla vakit geçirin!

OtelOfis Avantajları:

 • Odanızda ofis imkânlarıyla konaklarsınız
 • Covid-19 önlemleri eşliğinde konaklama
 • Ön ödemesiz rezervasyon imkânı
 • Ücretsiz Wi-Fi
 • Çalışma masası imkânı
 • Çay, kahve servisi
 • Elektrikli su ısıtıcısı imkânı
 • Kek, kurabiye ikramı
Tesislerin Belirlediği Ekstra Avantajlar:
 • Ücretsiz havuz kullanımı
 • Spa ve masaj indirimi

8.1 Çok İyi

Radisson Blu Hotel Diyarbakir

Kayapinar, Diyarbakir , Türkiye Haritada Göster
Rezervasyon Yap

covid19 Bu tesisin Corona Virüsüne karşı aldığı tedbirler

 • Personelin düzenli sağlık kontrolü yapılır.
 • Misafir kabulünde COVID-19 tedbirleri ve uygulamalarına ilişkin yazılı bilgilendirme yapılır.
 • Tesis genelinde misafirin ve personelin kolayca görebileceği yerlerde uygulanan/uyulması gereken kurallara ve sosyal mesafelere ilişkin görsel bilgilendirme yapılır.
 • Sosyal mesafeye ilişkin gerekli önlemler alınır, işaretlemeler yapılır ve plana uygun kapasiteden fazla misafir kabul edilmez.
 • Termal kamera veya temassız ateş ölçümü uygulamaları.
 • Dezenfeksiyon halıları (paspasları) ve el dezenfeksiyon imkânı
 • Talep edilmesi halinde misafirlere verilmek üzere, maske ve eldiven gibi kişisel koruyucu ekipman bulundurulur.
 • Genel kullanım alanlarının ve genel müşteri tuvaletlerinin girişlerinde, ayrıca geniş genel kullanım alanlarının farklı yerlerinde el dezenfektanı veya antiseptiği bulundurulur.
 • Personel girişinde termal kamera veya temassız ateş ölçümü uygulamaları,dezenfeksiyon paspasları ve el dezenfeksiyonu veya antiseptiği bulundurulur.
 • Personele, çalışma yerine, misafirler ve ortam ile temasına uygun kişisel koruyucu donanım (maske, cerrahi maske, eldiven, siperlik gibi) ile el dezenfeksiyon imkânı sağlanır.
 • Personel kıyafetlerinin günlük temizliği ve hijyeni sağlanır.
 • Müşteri odaları, odalarda elle temas edilen yüzeyler ve telefon, kumanda, su ısıtıcısı, kapı-pencere kolları gibi donanımlar misafirin konaklaması sona erdiğinde dezenfekte özelliği olan ürünlerle temizlenir.
 • Havalandırma ve klima sisteminin ve çamaşır, bulaşık makinesi gibi diğer araç, gereç, malzeme, donanımın periyodik bakımları ve gerekli olanlarının sterilizasyonu sağlanır.
 • Mutfak ve ilişkili alanların, mutfakta kullanılan her türlü donanım ve ekipmanın, tezgâh ve saklama alanlarının temizlik ve hijyeni düzenli olarak sağlanır.
 • Tesisin tamamında (barlar, snack barlar dâhil) servis malzemeleri bulaşık makinasında yıkanır.
 • Havuz suyunun, havuz ve plaj çevresinin temizliği ve hijyeni azami ölçüde sağlanır.
 • Klor seviyesi açık havuzlarda 1-3 ppm, kapalı havuzlarda 1-1,5 ppm arasında tutulur. Periyodik ölçümlerin izlenebilirlik kayıtları tutulur.
 • Tüm Personele Corona Virüs Egitimi
 • En az 12 Saat Boş Bırakılmış Odalar
 • Periyodik Açık Alan Dezenfektasyonu
 • Periyodik Kapalı Alan Dezenfektasyonu
 • Tekstil Ürünleri 60 Derece Sıcaklıkta Yıkanıyor
 • Ozon ve ULV Makineleri Ile Dezenfektasyon
 • Bağışıklık Sistemini Destekleyici Gıda ve İçecek
 • Depo ve Gıda Güvenligi Denetimi

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

Radisson Blu Hotel Diyarbakir Hakkında Genel Bilgiler

Radisson Blu Hotel, Diyarbakır 14 katlı olup, teras katında yer alan City Coffee Bar'da Diyarbakır'ın eşsiz manzarasında içeceklerinizi yudumlayabilir, keyifle zaman geçirebilirsiniz. Otelimizin bütün odalarında ütü ve ütü masası, tartı, sizler için bırakılmış ikramlıklar ve çalışma masası ile işlerinizi kolaylaştırabilirsiniz. Günün yorgunluğunu atmak için Spa ve Fitness alanını kullanabilirsiniz. Radisson Blu Markasının sofistike mimari yapısına sahip eşsiz bir yapıt olarak şehrin mimari tasarımlarına değer katmıştır.

Radisson Blu Hotel Diyarbakir Lokasyon Bilgileri

Radisson Blu Hotel Diyarbakır, Diyarbakır Surları'na 9 km., On Gözlü Köprü'ye 15 km., Ulu Camii'ye 10 km. uzaklıkta yer almaktadır. Otelimiz Diyarbakır Havalimanı 5.5 km. 8 dk, otogara 3 dk. mesafede, özel kurumsal hastaneler, AVM, Diyarbakır’ın yeni ve modern yerleşim bölgesi olan 75. cadde üzerinde birçok küresel zincir kafelerin gastronomi mekanlarının bulunduğu Diyarbakır’ın en modern yerleşim alanlarının bağlantı yolları üzerinde bulunmaktadır.
Standart Oda 30
Max kişi sayısı : 3 Klima TV Lcd TV İnternet Kablosuz İnternet
Yatak Seçenekleri : Tek Kişilik Yatak(2 Adet) Çift Kişilik(1 Adet)
Tüm odalarında 42 inç USB uyumlu LCD HD TV, minibar, güvenlik kasası, saç kurutma makinesi, ütü ve ütü masası, ücretsiz çay & kahve su ekipmanları bulunan otelde misafirler gün boyunca ücretsiz kablolu-kablosuz internet hizmetinden yararlanabilir. Misafirlerimiz; 24 saat oda servisi, Bornoz ve Havlu Terlik, Kasa, Mini bar ve ücretsiz şişe su ve çay & kahvenin keyfini çıkarabilirler. ODA ÖZELLİKLERİ Konaklayan misafirlerimiz Hamam, Sauna, Kapalı Yüzme Havuzu ve Jakuzi yi ücretsiz olarak kullanabilirler. Business Çalışma Masası Ücretsiz Yüksek hızda kablolu-kablosuz internet Ücretsiz su ikramı (günlük) Ücretsiz çay kahve ikramı Ücretsiz ütü & ütü masası Ücretsiz kasa (laptop boyutunda) Minibar Her odada Tartı
Superior Oda 34
Max kişi sayısı : 3 Klima TV Lcd TV İnternet Kablosuz İnternet
Yatak Seçenekleri : Tek Kişilik Yatak(1 Adet) Büyük Çift Kişilik(1 Adet)
Tüm odalarında 42 inç USB uyumlu LCD HD TV, mini bar, güvelik kasası, saç kurutma makinesi, Business Çalışma Masası, ütü ve ütü masası, Tartı ücretsiz çay & kahve su ekipmanları bulunan otelde misafirler gün boyunca ücretsiz kablolu-kablosuz internet hizmetinden yararlanabilir. Misafirlerimiz; 24 saat oda servisi, Bornoz ve Havlu Terlik, Kasa, Mini bar ve ücretsiz şişe su ve çay & kahvenin keyfini çıkarabilirler. Konaklayan misafirlerimiz Hamam, Sauna, Kapalı Yüzme Havuzu ve Jakuziyi ücretsiz olarak kullanabilirler. Standart odadan farklı olarak Nespresso kahve ikramından ücretsiz olarak yararlanabilirler. ODA ÖZELLİKLERİ Konaklayan misafirlerimiz Hamam, Sauna, Kapalı Yüzme Havuzu ve Jakuziyi ücretsiz olarak kullanabilirler. Business Çalışma Masası Ücretsiz Yüksek hızda kablolu-kablosuz internet Ücretsiz su ikramı Ücretsiz çay kahve ikramı
Suit Oda 47
Max kişi sayısı : 2 Jakuzi Klima Oturma Gurubu TV Lcd TV İnternet Kablosuz İnternet
Yatak Seçenekleri : Çift Kişilik(1 Adet)
Tek Yatak Odalı Süitlerimizden birinde şehrin panoramik manzarasınının tadını çıkarın. Ücretsiz bir aylık dergiler ve gazeletere göz atarken, sabaha Nespresso kahveleriyle başlayabilirsiniz. Şık süitlerimiz ayrıca zarif laminat zeminler ve balkonlara sahiptir. Oda Özellikleri Balkon Jakuzi Günlük Gazete Aylık Dergiler Nespresso® Makinesi Panaromik Şehir Manzarası
Engelli Odası 34
Max kişi sayısı : 2 Klima TV Lcd TV İnternet Kablosuz İnternet
Yatak Seçenekleri : Tek Kişilik Yatak(2 Adet) Büyük Çift Kişilik(1 Adet)
Tüm odalarında 42 inç USB uyumlu LCD HD TV, minibar, güvenlik kasası, saç kurutma makinesi, ütü ve ütü masası, ücretsiz çay & kahve su ekipmanları bulunan otelde misafirler gün boyunca ücretsiz kablolu-kablosuz internet hizmetinden yararlanabilir. Misafirlerimiz; 24 saat oda servisi, Bornoz ve Havlu Terlik, Kasa, Mini bar ve ücretsiz şişe su ve çay & kahvenin keyfini çıkarabilirler. ODA ÖZELLİKLERİ Engelsiz olarak dizayn edilmiş banyo ve tuvalet Engelsiz kullanım için tasarlanmış elbise dolabı Engelsiz kullanım için uygun Hamam, Sauna, Kapalı Yüzme Havuzu ve Jakuzi Business Çalışma Masası Ücretsiz Yüksek hızda kablolu-kablosuz internet Ücretsiz su ikramı (günlük) Ücretsiz çay kahve ikramı Ücretsiz ütü & ütü masası Ücretsiz kasa (laptop boyutunda) Minibar Her odada Tartı
Aile Odası - Tek Odalı 34
Max kişi sayısı : 3 Klima TV Lcd TV İnternet Kablosuz İnternet
Yatak Seçenekleri : Tek Kişilik Yatak(1 Adet) Çift Kişilik(1 Adet)
Aile misafirlerine özel olarak tasarlanmış 35 adet Aile odası bulunmaktadır. Anne Baba ve yetişkin çocuk konaklaması için uygundur. USB uyumlu LCD HD TV, 24 saat oda servisi, Bornoz ve Havlu Terlik, Kasa, Mini bar ve ücretsiz şişe su, Açık Büfe Süper Kahvaltı hizmetlerini sunmaktadır. . ODA ÖZELLİKLERİ Konaklayan misafirlerimiz Hamam, Sauna, Kapalı Yüzme Havuzu ve Jakuziyi ücretsiz olarak kullanabilirler. Business Çalışma Masası Ücretsiz Yüksek hızda kablolu-kablosuz internet Ücretsiz su ikramı Ücretsiz çay kahve ikramı Ücretsiz ütü & ütü masası Tartı Ücretsiz kasa (laptop boyutunda) Minibar
Günlük Ofis Kullanımı -09-00-16-00 25
Max kişi sayısı : 1
Yatak Seçenekleri : Tek Kişilik Yatak(1 Adet)
İş amaçlı Home Office şeklinde tek kişilik kulanım içindir. Odada internet çalışma masası okuma lambası kullanım için tahsis edilmiştir. Odada bulunan set üstü içecekler ( çay nescafe bitki çayı, minibar dışındaki su) ücretsiz olarak tahsiz edilmiştir.

Otel Genel Bilgileri

Internet Ücretsiz Wi-fi Ortak alanlar ve tüm odalar
Otopark Ücretsiz Özel Otopark Otopark (Tesis bünyesinde)

Havuz

Kapalı yüzme havuzu Kapalı yüzme havuzu (yıl boyu) Çocuk havuzu

Öne Çıkan Özellikler

Erken Rezervasyon Spa Otelleri Engelli Otelleri Koronavirüs Önlemi Almis Oteller

Yiyecek & İçecek

Cafe Bar Bar Lobby Bar Vitamin Bar Teras Bar Restoran Restoran (Alakart) Odaya yemek servisi Kapalı restoran

Aktiviteler

Dart ÜCRETSİZ Satranç ÜCRETSİZ Tavla ÜCRETSİZ

Ortak Alanlar

Mescit Kütüphane Oyun odası Teras Tv odası Asansör Konferas salonu Toplantı odası Özel sigara içilen alan Dinlenme salonu

Odalar

Aile odaları Ara kapılı odalar Anti-Alerjik odalar Ses geçirmeyen odalar Düğün Suiti Vip odalar Engelli odaları Sigara içilmeyen odalar

Çocuk

Çocuk karyolası Çocuk havuzu Çocuk büfesi

Bebek

Bebek karyolası Restoranda bebek sandalyesi Crib

Resepsiyon Hizmetleri

24 saat açık resepsiyon Emanet kasası Konsiyerj hizmeti Bagaj muhafazası Gazeteler Döviz alım/satım Hızlı check-in/check-out Vale park hizmeti

Mağazalar

Kuaför/Güzellik salonu Hediyelik eşya dükkanı

Çalışma Alanları

Faks/fotokopi Scanner Business center Printer

Temizlik Hizmetleri

Ayakkabı boyama Günlük temizlik hizmeti Kuru temizleme Çamaşırhane Ütü hizmeti

Ulaşım

Araba kiralama Havaalanı servisi (ücretli) Transfer servisi (ücretli)

Engelli

Ana kapı giriş düz ayaktır Engelli asansörü Engelli banyosu Engelli kullanımına uygun tuvalet Engelli rampası Engelli odası Engelli otoparkı Tekerlekli sandalye rampaları

Sağlık

Diabet menü Antibakteriyal oda imkanı Diyet büfesi Vejeteryan köşesi Doktor (tesis bünyesinde) Revir (tesis bünyesinde) Hastaneye kolay ulaşım (15 dakika)

Diğer

Isıtma jeneratör Klima

Öne Çıkan Özellikler

Çevre dostu Engelli dostu Spa/sağlık merkezi Şehir merkezi

Spa ve Sağlık Olanakları

Buhar odası Kese Spa ve sağlık merkezi Fitness merkezi Jakuzi Sauna Türk hamamı Masaj

Yorumlar (12)

Konuk değerlendirmeleri, müşterilerimiz tarafından oteldeki konaklamalarından sonra yazılmaktadır.
10
Mehmet h***
Türkiye  |    Öneriyor  |    Tek başıma   |    Tatil
04/14/2021
her şey çok güzeldi ama odada ki tv konusunda biraz daha iyi olmaları gerekir çok kanal yok ve yayınlar gidip geliyordu
7.7
doğaç u***
Türkiye  |    Öneriyor  |    Tek başıma   |    Tatil
09/02/2020
spa ve saunanın geç açılması olumsuz olarak deneymimi etkiledi
2.3
Yusuf Ö***
Türkiye  |    Öneriyor  |    Arkadaş Grubu   |    Tatil
07/16/2020
tam anlamiyla fİyasko
9.7
Burak O***
  |    Öneriyor  |    Genç Çift   |    İş Seyahati
07/16/2020
arkadaşlar ilgiliydi teşekkür ediyorum keyifli bir konaklama oldu tekrardan geldiğimde ilk tercihim olacak.
10
Muhamed Emin Y***
Türkiye  |    Öneriyor  |    Arkadaş Grubu   |    İş Seyahati
04/15/2020
tüm ünlülerin diyarbakıra geldiğinde konakladığı otel yani daha ne diyilebiir ki tek amaçları müşteri memnuniyeti ve bunuda çok iyi yapıyorlar orda çalışan herkesi tek tek tebrik ederim
9.7
Mehmet Faruk T***
Türkiye  |    Öneriyor  |    Genç Çift   |    Tatil
01/26/2020
kat görevlisi masum bey ve resepsiyonda edvin hanim hem güler yüzlü hem de çok konuksever davrandilar. 1 haftada 6 degisik yerde konakladik. islerini bu denli özverili ve profesyonel yapan baska birisine rastlamadim.
5.0
Mehmet Salih D***
Türkiye  |    Öneriyor  |    Genç Çift   |    Tatil
01/21/2020
güzeldi ama minibar eksikliği vardı
10
Mahmut T***
Türkiye  |    Öneriyor  |    Çocuklu Aile   |    Tatil
11/26/2019
güleryüz, samimiyet, ilgi, ikram, temizlik. standart oda almamıza rağmen, aile odasına upgrade edilmemiz, her zaman yardımcı olmaya çalışmaları. burada personelin mutlu olduğunu gözlemledim.
yok.
9.3
Gizli Kimlik
Türkiye  |    Öneriyor  |    Çocuklu Aile   |    Tatil
11/24/2019
temiz ve güzel bir otel. ailece rahatlıkla kalabilirsiniz. konum olarak iyi. personel güzleryüzlü.
eksik bir şey istendiğinde 2 defa istenmişti. bu konuda daha hassas olunmalı
9.0
Gizli Kimlik
Türkiye  |    Öneriyor  |    Genç Çift   |    Tatil
11/20/2019
temiz sakin oda dizaynı guzel
yok.
9.7
TUBA Ö***
Türkiye  |    Öneriyor  |    Tek başıma   |    Tatil
10/23/2019
ücretine göre performansı son derece iyiydi odalar rahat ve temizdi. bana kahvaltı bile hediye ettiler<3
yok
6.3
Gizli Kimlik
Türkiye  |    Öneriyor  |    Genç Çift   |    İş Seyahati
08/08/2019
çalışanlar güler yüzlü ve çok samimi
herşey çok güzeldi . rezervasyon yaptığım odayla bize verilen oda farklıydı . tek sıkıntı bu

Geçerli sayfa: 1 Toplam sayfa: 2

Toplam değerlendirme: 12

Otel Koşulları

Check/in

En erken saat 14:00 ve sonrası

Check/out

En geç saat 12:00 ve sonrası

Evcil Hayvan
Evcil hayvan barınamaz
Sigara
Sigara içilen alanlar var
Çocuklar
 • 2 yaşına kadar olan bebekler ücretsizdir
 • Her bir oda için 6 yaşına kadar 1 çocuk ücretsizdir
Yaş kısıtlaması
Tesisimizde sadece 18 ile 90 yaşları arasındaki misafirler kabul edilir
Giriş saatleri
Tesise 14:00 – 04:00 saatleri arasında giriş yapılabilir. Bu saatler dışında giriş kapası kapalıdır.
Geçerli kart tipleri

Balayı Çiflerine Özel

Oda süslemesi
Odaya meyve sepeti ikramı

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır