Adıyaman Üniversitesi Otelleri

Bu yerdeki 4 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Adıyaman Üniversitesi Otelleri

Genel Bilgi

İnönü Üniversitesine bağlı olarak, 1983 yılında kurulan Adıyaman Meslek Yüksekokulu ile eğitim faaliyetlerine başlayan kuruluş, sonraki dönemlerde 3 farklı üniversitenin oluşturduğu akademik birimlerini hizmete sokmuş ve 17 Mart 2006 tarihinde, Adıyaman Üniversitesi resmen hizmete başlamıştır. Prof. Dr. Mustafa Talha GÖNÜLLÜ'nün rektörlüğünü yaptığı k

Dedeoğlu Hotel

Merkez / Adiyaman /
Altınşehir’de Adıyaman Üniversitesi’nin hemen karşısında yer alan otelimiz 2016 yılında açılmış olup, siz değerli misafirlerimize, güleryüzlü personelimiz ile en kaliteli hizmeti verebilmek için can atmaktadır.

Bozdoğan Otel

Merkez / Adiyaman /
Evinizin konforunu vadeden Bozdoğan Otel, Kültür turizmi başkenti Adıyaman'da güler yüzlü personeli ve hizmet kalitesiyle hem iş hem tatil amaçlı seyahat eden misafirlerimizi memnuniyetle ağırlamaktadır.

Vadi-i Leman

Merkez / Adiyaman /
Vadi Leman Hotel olarak siz müsterilerimize 36 oda 72 yatak kapasitesi ile en konforlu ve rahat sekilde konaklama imkani sunuyor.

Hotel Elvina

Merkez / Merkez / Adiyaman /
Otelimiz 40 odadan olusmakta olup müsteri memnuniyeti esasli hizmet vermektedir.

Arsames Hotel

Merkez / Adiyaman /
OTELIMIZ 2012 YILINDA HIZMETE SUNULMUSTUR SEHIR MERKEZINDE OLUP HAVAALANINA 15 DK MESAFEDEDIR.OTELIM 50 ODA 100 YATAK KAPASITESINE SAHIPTIR.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Tavsiye Ettiğimiz Tatil Yerleri

Adıyaman Üniversitesi Hakkında

İnönü Üniversitesine bağlı olarak, 1983 yılında kurulan Adıyaman Meslek Yüksekokulu ile eğitim faaliyetlerine başlayan kuruluş, sonraki dönemlerde 3 farklı üniversitenin oluşturduğu akademik birimlerini hizmete sokmuş ve 17 Mart 2006 tarihinde, Adıyaman Üniversitesi resmen hizmete başlamıştır. Prof. Dr. Mustafa Talha GÖNÜLLÜ'nün rektörlüğünü yaptığı kurum, günümüzde ADYÜ, 11 Fakülte, 3 Enstitü, 4 yüksekokul, 5 Meslek Yüksekokulu'nda 15 bini aşan öğrencisi ve binin üzerindeki çalışanı ile eğitim-öğretim, araştırma-geliştirme ve uygulama-hizmet faaliyetlerini sürdürmektedir. Üniversitenin merkezdeki ana kampüsüne bağlı, Besni, Gölbaşı ve Kahta ilçelerinde de birer yerleşkesi bulunmaktadır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır