Yukarı Kilise (Taxiarthis Kilisesi) Otelleri

Yukarı Kilise (Taxiarthis Kilisesi) otelleri, en uygun Yukarı Kilise (Taxiarthis Kilisesi) otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Yukarı Kilise (Taxiarthis Kilisesi) Otelleri

Martı Pansiyon

Ören / Milas / Muğla
lenistik çağlardan günümüze uzanan, eşsiz sahili ve mavinin tüm tonlarının dans ettiği denizine sahip Ören’imizde ilk pansiyon işletmeciliğine 1985’lerde başlayanlardan günümüze gelen tek pansiyon işletmemiz Martı Pansiyon, Ören’in turizm tarihçesine

Doğruer Boutique Hotel & SPA

Ören / Milas / Muğla
Doğruer Boutique Hotel & SPA, bulunduğu lokasyonun tüm güzelliğini modern hizmet anlayışıyla buluşturan otelimiz Ege Denizi kıyısında olup mimariyle modernliği ve doğallığı bu mükemmel coğrafyada kendine özgü mimari tarzını yansıtmaktadır.

Ayris Apart

Ören / Milas / Muğla
Tesisimiz, 2018 yılında yapımı tamamlanan İzEr Apartmanı içerisinde bulunan 2 daireden oluşmaktadır,

Ören Sahil Residence

Milas / Mugla
ileniz veya arkadaslariniz ile kalabileceginiz, hesapli konaklama imkani sunan 1+1 ve 2+1 büyüklügündeki apart seçenekleri sunan tesisimiz; çocuk parki, 24 saat sicak su, tüm odalarda klima, yari olimpik havuzu, bisiklet parkuru ve basketbol sahasi gib

Fesleğenbükü Kamp

Ören / Milas / Muğla
Fesleğenbükü Kamp, Akdeniz ve Ege Denizi’nin birleştiği yerde Gökova Körfezi bulunmaktadır. Çökertme Koyu ise Gökova'nın incisi denilebilir. İşletmemizin güneyi sahil olup, diğer üç tarafı orman ve zeytinliktir.

Çökertme Butik Otel

Milas / Mugla
Çökertme Butik Otel,1999 yılında Gökova’nın tüm güzelliklerinin yer aldığı Milas’a bağlı Çökertme Koyu'nda hizmete başlayan tesisimiz 2013 yılında yenilenen yüzü ve gelişen hizmet kalitesi ile sizlere unutamayacağınız bir tatil sunmaktadır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Yukarı Kilise (Taxiarthis Kilisesi) Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Yukarı Kilise (Taxiarthis Kilisesi) Hakkında

Yukarı Kilise (Taxiarthis Kilisesi) Otelleri Fethiye ilçesi, Kaya köyünde bulunan kilisenin inşa tarihi kesin olarak bilinmemekle birlikte, Aşağı Kilise’den daha önce yapıldığı tahmin edilmektedir. Beş nefli olan kilisede üst örtüyü duvarlarla birlikte inşa edilmiş yarım sütunlar taşımaktadır. Kilisenin içi, dışa göre daha fazla tahrip olmuştur.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır