Van Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Otelleri

Van Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi otelleri, en uygun Van Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Van Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Otelleri

Haldi Otel

Merkez / Van
Otelimiz 4 yıldızlıdır ve 3 yıldır hizmet vermektedir. Odalarımızda ücretsiz çay, nescafe, su bulunmaktadır. Odalarımız geniş ve güzeldir. Hamam, sauna, fitness, lobide 24 saat ücretsiz bir cafe bulunmaktadır.

Grand Hotel Van

Merkez / Van
Seçkin ve modern mimariyi, kaliteli hizmet anlayışı ile yüksek bir noktada birleştirdik.

Kale Gold Hotel Van

Merkez / Van
Kale Gold Hotel şehrin göbeğinde 6 katlı, 28 oda, restaurant ve kahvaltı salonundan oluşmaktadır.24 saat resepsiyon personeli ile hizmetinizdeyiz.

My Suit Otel

Merkez / Van
MySuit otel misafirlerimizin rahatı göz önünde bulundurularak, her türlü konforun en ince ayrıntısına kadar seçkin bir kalite ve renk uyumuyla 22 oda ve bahçe cafemiz ile hizmet vermekteyiz.

Royal Berk Hotel

Merkez / Van
ROYAL BERK HOTEL 2012 yılından bu yana siz değerli müşterilerimize 15 yıllık iş tecrübesi ile hizmet vermektedir. Ayrıcalıklı bir konaklama için ne gerekiyorsa yaptık! Kendinizi çok özel hissettirecek ayrıcalıklı hizmetlerimiz sizleri bekliyor.

Dosco Hotel

Merkez / Van
Tesiste Çift Olarak Konaklayacak Misafirlerin Evlilik Cüzdanı İbraz Etmeleri Gerekmektedir.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Van Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Van Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Hakkında

Van Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Otelleri Merkez 01.10.2007 yılında kuruldu. Ağustos 2008 yılına kadar İpekyolu Devlet Hastanesi bünyesinde hizmet vermekteydi. 50 ünite onayı aldıktan sonra 04.08.2008 yılında yeni bir hizmet binası buldu ve şu anki hizmet yerine taşınarak hizmet vermeye başladı.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır