Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Otelleri

Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu otelleri, en uygun Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Otelleri

Genel Bilgi

Muğla Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu,10 Eylül 1992 tarihinde imzalanan protokol ile açılmıştır.Yüksekokul, 2001-2002 eğitim-öğretim yılında Tıbbi Laboratuar Teknikleri Teknikleri Programının, 2005-2006 eğitim-öğretim yılında da Tıbbi Tanıtım ve Pazarlama Programı ile Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik Programının açılmasıyla halen 4

Arya Roof House

Marmaris Merkez / Marmaris / Muğla
Arya Roof House'ta modern bir tarz ve konfor dikkate alınarak yeni renove edilmiştir.

Famuhouses

Merkez / Marmaris / Muğla
Famuhouses 2+1 taş evdir. Evin içerisinde Wi-Fi , LCD Smart TV, her odada kumandalı tavan vantilatörü olup, klima salonda bulunmaktadır.

Nirvana 2 Apart Hotel

Marmaris Merkez / Marmaris / Muğla
Nirvana 2 Apart toplam 16 odayla hizmet vermektedir.

Rosy Hotel

Merkez / Marmaris / Muğla
Rosy Hotel'in özel balkonlara sahip odalarının bazıları deniz manzaralıdır. Tüm banyolarda duş ve tuvalet mevcuttur. Rosy Suite Hotel, otelin müşterileri için terasta ücretsiz havuz, güneşlenme terası ve şezlonglar sağlamaktadır.

Sezin Apart

Merkez / Marmaris / Muğla
Sezin apart, misafirlerine 20 yıldan beri hizmet veren bir aile işletmesidir. Sezin Apart, size her zaman sevgi, saygı ve iyi niyetiyle hoşgeldiniz der. Sezin apart, size Marmarisin yemyeşil ortamında sakin, huzurlu, güvenli bir ortam sunar.

Basils Apart Hotel

Marmaris Merkez / Marmaris / Muğla
Doğal güzellikleri ve muhteşem plajları ile dikkat çeken Marmaris’te hizmet veren Basils Apart Hotel, misafirlerine tatilde eğlenceyi doyasıya yaşatıyor.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Hakkında

Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu  Otelleri Muğla Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu,10 Eylül 1992 tarihinde imzalanan protokol ile açılmıştır.Yüksekokul, 2001-2002 eğitim-öğretim yılında Tıbbi Laboratuar Teknikleri Teknikleri Programının, 2005-2006 eğitim-öğretim yılında da Tıbbi Tanıtım ve Pazarlama Programı ile Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik Programının açılmasıyla halen 4 program ile faaliyetlerini sürdürmektedir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır