Torbalı Otelleri

En uygun Torbalı otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Torbalı Otelleri

Genel Bilgi

Birçok uygarlığa ev sahipliği yapmış İzmir ilçelerinden biridir Torbalı. İzmir'in gezilecek diğer ilçelerine ve beldelerine yakınlığı dolayısıyla birçok ziyaretçi, Torbalı otellerinde konaklayarak birbirinden farklı yerleri zaman kaybetmeden gezme imkanı bulur.  Torbalı'da gezmeniz gereken tarihi mekan Metropolis Antik Kenti. Kentte göreceğiniz t

Metropolis Otel

Torbali Merkez / Torbali / İzmir
Metropolis Hotel bölgedeki tarihi mekanların çoğunu ziyaret etmek bakımından uygun bir konuma sahiptir. Otelin düğün ve gala yemekleri gibi konferans ve etkinlikler için uygun tesisleri vardır.

Ephesus Hitit Hotel Restaurant

Şarapçı Kuyu / Selçuk,İzmir
Tarihi Selçuk ilçesinde bulunan Hitit Hotel, kentteki birçok yerel ilgi çekici mekana kolay ulaşım sunmaktadır. Otelde açık yüzme havuzu, klimalı odalar ve geleneksel Türk mutfağından eşsiz lezzetler sunan 2 restoran vardır.

Ave Maria Hotel

Sarapçi Kuyu / Selçuk / Izmir
Genel özellikler olarak; 12 Twin, 8 Double, 2 Single, 2 Triple, 2 Suit Odadan olusup, toplamda 26 adet odasi, 54 yatagi mevcuttur. Ortak kullanim alanlari olarak; lobby, restaurant, bahçe ve terasi vardir.

Şirin Baba Köyü Konağı

Şirince / Selçuk / İzmir
Şirin Baba Köyü Konağı kamping ve konaklama imkanı da bulacağınız doğal ortamında sizlere hizmet vermektedir.

Sirince Klaseas Hotel & Restaurant

Sirince / Selçuk / Izmir
Selçuk'tan Şirince'ye giden yol üzerinde yer alan Şirince Klaseas Hotel & Restaurant ,vadi ve dağ manzarasına sahiptir. Doğanın eşsiz güzellikleri içinde bulunan tesisimiz kendi bahçesi içerisinde bağımsız bir konumdadır.

Hotel Kalehan

Merkez / Selçuk / İzmir
Eskinin, antikanın geri dönüşümü ile tasarlanmış, farklı tarzda binaların geniş bir bahçe etrafında toplandığı, ihtişamlı Selçuk Kalesinin gölgesinde, uzun geçmişi olan aile oteli.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Torbalı Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Torbalı Hakkında

Torbalı Otelleri

Birçok uygarlığa ev sahipliği yapmış İzmir ilçelerinden biridir Torbalı. İzmir'in gezilecek diğer ilçelerine ve beldelerine yakınlığı dolayısıyla birçok ziyaretçi, Torbalı otellerinde konaklayarak birbirinden farklı yerleri zaman kaybetmeden gezme imkanı bulur.

 Torbalı'da gezmeniz gereken tarihi mekan Metropolis Antik Kenti. Kentte göreceğiniz tiyatro, akropoller, hamam, kale ve stoa gibi yerlerin fotoğraflarını çekmeye doyamayacaksınız. İlçenin binlerce yıllık tarihinin gözler önüne serildiği Kent Arşivi'nde ise Abdülhamit döneminden kalma birçok fotoğraf, belge ve eşyayı görme imkanı bulacaksınız. Bahçesinde güllerin, sardunyaların ve limon ağaçlarının bulunduğu Ertuğrul Camii ise başarılı bir restorasyon sonunda geçtiğimiz yıllarda ziyaretçilerine kapılarını açtı. Torbalı'nın tarihsel zenginliğini güzel bir şekilde yansıtan Eski Sıtma Savaş Binası ise restore edilerek "İstasyon Kafe" adını almış ve ziyaretçilerinin tarihsel bir mekanda keyifle zaman geçirmelerine imkan sağlamıştır. Sanat etkinliklerinin de düzenlendiği yemyeşil bir alan içinde yer alan Tarihi Hipodrom Kafe ise Torbalı'nın en popüler mekanlarından biri.

Otelz.com'dan seçtiğiniz otelinizden çıkıp Torbalı'da yaşanan sosyal hayatın nabzını ölçmek isterseniz ilçe merkezindeki kafe ve restoranlarda oturup her zaman hareketli olan günlük yaşantıyı izleyebilirsiniz. Az sayıda da olsa birkaç bar ve gece kulübünün bulunduğu Torbalı'da gece hayatına huzurla dahil olabilir, dinlenmek ve ertesi gün yeni yerleri keşfetmek için konforlu otelinize istediğiniz saatte güvenle dönebilirsiniz.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır