Yardım

Torbalı Otelleri

En uygun Torbalı otel fiyatlarını bulun.

Loading...
Sırala

Metropolis Otel

İyi
7.1
Torbali Merkez, Torbali, İzmir
Metropolis Hotel bölgedeki tarihi mekanların çoğunu ziyaret etmek bakımından uygun bir konuma sahiptir. Otelin düğün ve gala yemekleri gibi konferans ve etkinlikler için uygun tesisleri vardır.
İyi
7.1

Aksa Hotel

Torbali Merkez, Torbali, İzmir
Aksa Otel toplam 27 odalı bir işletmedir. İzmir Torbalı'da hizmet vermektedir.

Ayvaz Otel

Müthiş
10.0
Ayrancilar, Torbali, İzmir
Tecrübeli yönetimiyle, konaklama tanımını baştan aşağıya yenileyerek İzmir’de siz değerli konuklarını sıcak, güler yüzlü, deneyimli ekibiyle karşılamakta, kendinizi evinizde hissetmeniz için gereken tüm olanakları sağlamaya çalışmaktadır.
Müthiş
10.0

Torbalı

Birçok uygarlığa ev sahipliği yapmış İzmir ilçelerinden biridir Torbalı. İzmir'in gezilecek diğer ilçelerine ve beldelerine yakınlığı dolayısıyla birçok ziyaretçi, Torbalı otellerinde konaklayarak birbirinden farklı yerleri zaman kaybetmeden gezme imkanı bulur.

 Torbalı'da gezmeniz gereken tarihi mekan Metropolis Antik Kenti. Kentte göreceğiniz tiyatro, akropoller, hamam, kale ve stoa gibi yerlerin fotoğraflarını çekmeye doyamayacaksınız. İlçenin binlerce yıllık tarihinin gözler önüne serildiği Kent Arşivi'nde ise Abdülhamit döneminden kalma birçok fotoğraf, belge ve eşyayı görme imkanı bulacaksınız. Bahçesinde güllerin, sardunyaların ve limon ağaçlarının bulunduğu Ertuğrul Camii ise başarılı bir restorasyon sonunda geçtiğimiz yıllarda ziyaretçilerine kapılarını açtı. Torbalı'nın tarihsel zenginliğini güzel bir şekilde yansıtan Eski Sıtma Savaş Binası ise restore edilerek "İstasyon Kafe" adını almış ve ziyaretçilerinin tarihsel bir mekanda keyifle zaman geçirmelerine imkan sağlamıştır. Sanat etkinliklerinin de düzenlendiği yemyeşil bir alan içinde yer alan Tarihi Hipodrom Kafe ise Torbalı'nın en popüler mekanlarından biri.

Otelz.com'dan seçtiğiniz otelinizden çıkıp Torbalı'da yaşanan sosyal hayatın nabzını ölçmek isterseniz ilçe merkezindeki kafe ve restoranlarda oturup her zaman hareketli olan günlük yaşantıyı izleyebilirsiniz. Az sayıda da olsa birkaç bar ve gece kulübünün bulunduğu Torbalı'da gece hayatına huzurla dahil olabilir, dinlenmek ve ertesi gün yeni yerleri keşfetmek için konforlu otelinize istediğiniz saatte güvenle dönebilirsiniz.

Uygulamada devam et
Seyahatlerinizi rezerve edip yönetmenin en kolay yolu
otelz-loader
Yükleniyor