Yardım

Taraklı Otelleri

En uygun Taraklı otel fiyatlarını bulun.

Loading...
Sırala

Taraklı Termal Suit

İyi
7.0
Tarakli, Sakarya
Taraklı Termal Suit, projesinin temelleri 2011 yılında atılmıştır. Taraklı bölgemiz, antik Roma döneminden günümüze kadar özellikle cilt ve romatizma hastalıklarında şifa kaynağı olarak, kaplıcaların kullanıldığı bir bölgedir.
İyi
7.0

Geyve Taşpınar Otel

Çok İyi
8.3
Geyve Merkez, Geyve, Sakarya
2004 yılından beri Geyve'de otel olarak hizmet veren Taşpınar Otel, misafirlerine kaliteli, huzurlu ve rahat bir konaklama sunmayı ilke edinmiş bir kuruluştur.
Çok İyi
8.3

Arya Hotel Business Deluxe

Çok İyi
8.6
Merkez, Adapazari, Sakarya
Misafirlerine ev ortamının sıcaklığını yaşatan Arya Hotel, Sakarya’da, şehir merkezinde yer almaktadır. Merkezi bir konumda yer alan otel şehirdeki restoran, kafe ve alış veriş merkezilerine oldukça yakındır.
Çok İyi
8.6

Hacı Rıfatlar Konağı

Tarakli Merkez, Tarakli, Sakarya
Nefes kesici eşsiz doğa manzarasına sahip, gökyüzü mavisi ile yeşilliğin kavuştuğu, gecelerin, gündüzlerin ayrı yaşandığı, büyüleyici ambiyansı, birbirinden leziz tatları ve eşsiz yöresel köy kahvaltısı ile misafirlerine hizmet vermektedir.

Taraklı Ofuro Bungalov

Taraklı, Sakarya
Tesisimizde 2 Bungalov ve 2 Glamping Dome bulunmaktadır. Bungalovlarımızın öne çıkan Türkiye de ilk ve tek Ofuro bulunan tesisdir. Ofuro sobalı ahşap jakuzi olup, ofuroyu her misafir için doldurup ısıtıp hazır hale getiriyoruz.

Taraklı Kadirler Konağı Butik Otel

Tarakli Merkez, Tarakli, Sakarya
Konağımız 1890'lı yıllarda yapılmış bir, Osmanlı yapısıdır. Aslına tamamen bağlı kalınarak restore edilmiştir. Konağımız haremlik selamlık olarak tasarlanan çift merdivenli bir girişe sahiptir.

Taraklı

Taraklı, Sakarya ilinin güneydoğusunda, merkeze 65, İstanbul'a 200 ve Ankara'ya 200 kilometre mesafede bir ilçedir. Bulunduğu konum itibariyle doğusunda Bolu'nun Göynük ilçesine 28 km, batısında Geyve ilçesine 34 km , güneyinde Bilecik'in Gölpazarı ilçesine 30 km olmak üzere konuşlanmış bir ilçesidir. İlçedeki tarihi eserler arasında; Taraklı Evleri, Yunus Paşa Camii, Tarihi Han, Taraklı Sokakları ve Su Değirmeni bulunmaktadır.
Uygulamada devam et
Seyahatlerinizi rezerve edip yönetmenin en kolay yolu
otelz-loader
Yükleniyor