Kurban bayramı otellerinde %50’ye varan indirim fırsatlarını kaçırma!Kurban bayramı otellerinde %50’ye varan indirimler!
Fırsatları İncele
Yardım

Loading...
Sırala

Taraklı Termal Suit

Normal
5.9
Tarakli, Sakarya
Zumbara ile Sonra Öde
Taraklı Termal Suit, projesinin temelleri 2011 yılında atılmıştır. Taraklı bölgemiz, Antik Roma döneminden günümüze kadar özellikle cilt ve romatizma hastalıklarında şifa kaynağı olarak, kaplıcaların kullanıldığı bir bölgedir.
Normal
5.9

Geyve Taşpınar Otel

Normal
5.8
Geyve Merkez, Geyve, Sakarya
Zumbara ile Sonra Öde
2004 yılından beri Geyve'de otel olarak hizmet veren Geyve Otel, misafirlerine kaliteli, huzurlu ve rahat bir konaklama sunmayı ilke edinmiş bir kuruluştur.
Normal
5.8

Wings Bungalov

Normal
6.2
Taraklı, Sakarya
Taksitli Ödeme Seçeneği
Wings Bungalov, misafirlerine sessiz, sakin, huzurlu bir konaklama hizmeti sunmaktadır.
Normal
6.2

Gözde White House

Çok iyi
8.7
Merkezköyler, Tarakli, Sakarya
Taksitli Ödeme Seçeneği
Temiz ve serin atmosferiyle sizi kucaklayan bu güzel yerde, çevre etkinlikleriyle dolu bol zaman geçirebilirsiniz. Biz, misafirlerimize evlerini aratmayacak bir hizmet sunmak için kısa ve uzun vadeli konaklama seçeneklerimizle buradayız.
Çok iyi
8.7

Arya Hotel Business Deluxe

Çok iyi
8.6
Merkez, Adapazari, Sakarya
Zumbara ile Sonra Öde
Misafirlerine ev ortamının sıcaklığını yaşatan Arya Hotel, Sakarya’da, şehir merkezinde yer almaktadır. Merkezi bir konumda yer alan otel şehirdeki restoran, kafe ve alış veriş merkezilerine oldukça yakındır.
Çok iyi
8.6

Taraklı

Taraklı, Sakarya ilinin güneydoğusunda, merkeze 65, İstanbul'a 200 ve Ankara'ya 200 kilometre mesafede bir ilçedir. Bulunduğu konum itibariyle doğusunda Bolu'nun Göynük ilçesine 28 km, batısında Geyve ilçesine 34 km , güneyinde Bilecik'in Gölpazarı ilçesine 30 km olmak üzere konuşlanmış bir ilçesidir. İlçedeki tarihi eserler arasında; Taraklı Evleri, Yunus Paşa Camii, Tarihi Han, Taraklı Sokakları ve Su Değirmeni bulunmaktadır.
Uygulamada devam et
Seyahatlerinizi rezerve edip yönetmenin en kolay yolu
otelz-loader
Yükleniyor