Tanzimat Müzesi Otelleri

Tanzimat Müzesi otelleri, en uygun Tanzimat Müzesi otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Tanzimat Müzesi Otelleri

Genel Bilgi

Tanzimat Dönemi'ne ait vesikaların ve eşyaların sergilendiği müze 1952 yılında kuruldu.Tanzimat Müzesi dermesinde Osmanlı’nın batılılaşma sürecini şekillendiren önemli belgelerden olan Tanzimat Fermanı, dönemin ileri gelen devlet adamlarına ait imzalı fotoğraflar, çeşitli tablo ve gravürler ve bunların yanı sıra Mustafa Reşid Paşa, Sadık Muhtar Bey ve

Tayahatun Hotel

Sirkeci / Fatih / İstanbul
Otelimizin odalari toprak rengi tonlarinda dekore edilmistir ve hali zeminlidir. Tüm odalarda oturma alani, klima ve minibar vardir. Konaklama birimlerinin tamami saç kurutma makineli özel bir banyo içerir. Oda servisi saglanmaktadir.

Gülhanepark Hotel & Spa

Sirkeci / Fatih / İstanbul
Gülhanepark Hotel & Spa, İstanbul'un Eski Kent merkezinde, Ayasofya ve Sultan Ahmet Camii'ne yalnızca kısa bir yürüme mesafesinde yer almaktadır. Otel masaj hizmetleri, hamam, sauna ve ücretsiz Wi-Fi sunmaktadır.

Boutique Preffered Hotel Old City

Sirkeci / Fatih / İstanbul
Tarihi Yarımada da yer alan Preferred Hotel Oldcity, konuklarına İstanbul manzaralı bir teras ve günlük açık büfe kahvaltı sunuyor. Topkapı Sarayı ve Ayasofya, otel ve diğer tarihi mekanlara 5 dakikalık yürüme mesafesindedir.

Hotel Dream Bosphorus

Sirkeci / Fatih / İstanbul
Sirkeci bölgesinde yer alan otelimiz, Topkapı Sarayı'na sadece 5 dakikalık yürüme mesafesindedir. Tesis ücretsiz Wi-Fi erişimine sahip odalarla hizmet vermektedir.

Amara Hotel Old City

Fatih / İstanbul
ara Hotel Old City, Doğu Roma, Bizans İmparatorluğu, ve son olarak da Osmanlı İmparatorluğu'na ev sahipliği yapmış ,eski adı ile Konstantinopolis, yeni adı ile İstanbul olan, Fatih Sultan Mehmet’in fethinden sonra çağ kapatılıp çağ açılan, her bir nokt

DoubleTree by Hilton Istanbul Sirkeci

Sirkeci / Fatih / İstanbul
Istanbul'un eski sehir bölgesinde, merkezi bir konuma sahip olan DoubleTree by Hilton Istanbul - Sirkeci sehrin turistik yerlerine ve çesitli toplu ulasim araçlarina yakindir.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Tanzimat Müzesi Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Tanzimat Müzesi Hakkında

Tanzimat Müzesi Otelleri Tanzimat Dönemi'ne ait vesikaların ve eşyaların sergilendiği müze 1952 yılında kuruldu.Tanzimat Müzesi dermesinde Osmanlı’nın batılılaşma sürecini şekillendiren önemli belgelerden olan Tanzimat Fermanı, dönemin ileri gelen devlet adamlarına ait imzalı fotoğraflar, çeşitli tablo ve gravürler ve bunların yanı sıra Mustafa Reşid Paşa, Sadık Muhtar Bey ve Ziya Paşa’ya ait eşyalar, müzeyi ziyaret eden yerli ve yabancı konukların ilgisine sunulmaktadır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır