Yardım

Loading...
Sırala

Bay Nihat Lale Otel

Müthiş
9.6
Cunda Adasi, Ayvalik, Balikesir
Zumbara ile Sonra Öde
Taksitli Ödeme Seçeneği
Bay Nihat Otel Lale; Spa küveti bulunan, klimalı odalarla hizmet vermektedir. Tesis genelinde ücretsiz Wi-Fi erişimi sunulmaktadır. Otelin modern tasarımlı odalarında kanepe ve koltuk içeren bir oturma alanı, LCD TV ve şömine bulunmaktadır.
Müthiş
9.6

Macaron Konağı Otel

Müthiş
9.6
Merkez, Ayvalik, Balikesir
Zumbara ile Sonra Öde
Macaron Konağı Butik Otel, Ayvalık merkezde sayılı tarihi binalarından birinin restorasyonu ile günümüz konforu, keyifli bahçesi ile dört mevsimi farklı renk ve tatlarda yaşatıyor.
Müthiş
9.6

Papazın Konağı Pansiyon

Müthiş
9.8
Merkez, Ayvalik, Balikesir
Zumbara ile Sonra Öde
Taksitli Ödeme Seçeneği
Papazın Konağı Pansiyon, Ayvalık'ın mistik atmosferini solumak, taş sokaklarından yankılanan eski zamanların hikâyelerini dinlemek isteyenler için unutulmaz bir tatilin kapılarını aralıyor.
Müthiş
9.8

Sözer Otel

Çok iyi
8.7
Ayvalık Merkez, Ayvalık
Zumbara ile Sonra Öde
Taksitli Ödeme Seçeneği
Kredi Kartı Gerekmiyor
Sözer Otel Ayvalık'ın merkeze birkaç dakika uzaklıkta, Cunda Adası ve Sarımsaklı arasında harika bir konumdadır.
Çok iyi
8.7

Taksiyarhis Kilisesi

XIX. yüzyılda Müslümanlarla Hıristiyanların birlikte yaşadığı, Neo-klasik dönem Türk ve Rum evlerinin yer aldığı mahallede, eğimli bir tepe üzerinde yapılan kilisenin yapımını belirtecek kitabesi günümüze ulaşamamıştır. Ayvalığın en iyi korunan kiliselerinden biri olup yörenin ünlü kaba yontma ve bezemeli sarımsak taşı ile yığma tekniğinde yapılmıştır.İç mekanda duvarlar mermerle kaplanmış, bunun dışında kalan yüzeyler İncil’den alınma konuları kapsayan balık derisi üzerine yapılmış yağlı boya fresk ve ikonalarla bezenmiştir. İsa Peygamberin doğumundan ölümüne kadar geçen hayatını tasvir eden balık derisi üzerine yağlı boya ile yapılmış tablolar, ikonalar ve tavan süslemeleri130 yıllık geçmişe sahiptir.
Uygulamada devam et
Seyahatlerinizi rezerve edip yönetmenin en kolay yolu
otelz-loader
Yükleniyor