Yardım

Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi Otelleri

En uygun Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi otel fiyatlarını bulun.

Loading...
Sırala

Taksim The Marions Hotel

Müthiş
9.5
Beyoğlu, İstanbul
The Marions Suite Hotel, hareketli İstiklal Caddesi ve Taksim Meydanı'nın hemen yakınında konaklama birimleri sunmaktadır. Otelde sunulan lüks olanaklar arasında, İstanbul'un kent merkezine bakan panoramik bir teras ve masaj uygulamaları bulunmaktadır.
Müthiş
9.5

Selenay Otel

Normal
6.3
Beyazıt, Fatih
Sultanahmet semtinde bulunan Selenay Hotel İstanbul, misafirlere güneş terası, restoran sunar. Otel, Ayasofya Müzesi'den birkaç dakikalık sürüş mesafesinde ve Topkapı Sarayı'dan yaklaşık 2 km. mesafede yer alır.
Normal
6.3

Star Hotel Taksim

Normal
6.8
Taksim, Beyoglu, Istanbul
Sehrin kalbinde yer alan Taksim Star Express Hotel, Taksim Meydani'na sadece birkaç adim mesafededir. Otel, ücretsiz Wi-Fi sunan klimali odalarin yani sira günün 24 saati açik resepsiyon ile hizmet vermektedir.
Normal
6.8

Alyon Hotel Taksim

İyi
7.2
Taksim, Beyoğlu, Istanbul
Alyon Hotel Taksim'in bazı odaları şehir manzaralıdır. Otelimiz İstiklal Caddesi'ne sadece 50 metre mesafededir.
İyi
7.2

Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Tıbbi Birimler Beyin Cerrahi (Nöroşirurji) Genel Cerrahi Göğüs Cerrahisi Göz Hastalıkları Kadın Doğum Kulak Burun Boğaz Ortopedi ve Travmatoloji Patoloji Üroloji Ağız ve Diş Sağlığı Aile Hekimliği Anestezi ve Reanimasyon Biyolog Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Deri ve Zührevi Hastalıkları Göğüs Hastalıkları İç Hastalıkları Kardiyoloji Nefroloji Nöroloji Nükleer Tıp Psikiyatri Psikolog
Uygulamada devam et
Seyahatlerinizi rezerve edip yönetmenin en kolay yolu
otelz-loader
Yükleniyor