Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi Otelleri

Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi otelleri, en uygun Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi Otelleri

Genel Bilgi

Tıbbi Birimler Beyin Cerrahi (Nöroşirurji) Genel Cerrahi Göğüs Cerrahisi Göz Hastalıkları Kadın Doğum Kulak Burun Boğaz Ortopedi ve Travmatoloji Patoloji Üroloji Ağız ve Diş Sağlığı Aile Hekimliği Anestezi ve Reanimasyon Biyolog Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Deri ve Zührevi Hastalıkları Göğüs Hastalıkları İç Hastalıkları Kardiyoloj

Alyon Hotel Taksim

Taksim / Beyoğlu / Istanbul
Alyon Hotel Taksim'in bazı odaları şehir manzaralıdır. Otelimiz İstiklal Caddesi'ne sadece 50 metre mesafededir.

Star Hotel Taksim

Taksim / Beyoglu / Istanbul
Sehrin kalbinde yer alan Taksim Star Express Hotel, Taksim Meydani'na sadece birkaç adim mesafededir. Otel, ücretsiz Wi-Fi sunan klimali odalarin yani sira günün 24 saati açik resepsiyon ile hizmet vermektedir.

Liva Suite Hotel

Taksim / Beyoğlu / Istanbul
Tesisimiz Cihangir Merkez'de yaklaşık 10 yıldır faaliyet göstermektedir. Yabancı turistlere konaklama faaliyeti göstermeye devam etmekte olup, aynı zamanda yerli müşterilerimize de aynı imkanı sunuyoruz.

Taksim Alya Suites

Cihangir / Beyoğlu / İstanbul
Tesisimiz iki yıllıktır. 15 odadan oluşmaktadır. Odalarda; Wi-Fi, TV, klima, gardrop, buklet malzemeleri, saç kurutma makinesi, sıcak su, emanet kasası, minibar, ısıtma bulunmaktadır.

City Center Hotel Taksim

Taksim / Beyoğlu / Istanbul
Şehir merkezindeki 4 yıldızlı otelimiz, Taksim Meydanı'na ve çeşitli eğlence mekanları, restoran ve barlara ev sahipliği yapan İstiklal Caddesi'ne 100 metre uzaklıkta kurulmuştur. Otel genelinde ücretsiz Wi-Fi erişimi sağlanmaktadır.

Rodin Suites

Cihangir / Beyoğlu / İstanbul
İstanbul'un Beyoğlu semtinde, İstiklal Caddesi'nden 200 metre uzaklıkta bulunan Rodin Suites, klimalı odalar ve özel otopark sunmaktadır. Bazı odalarda rahatınız için bir oturma alanı bulunmaktadır. Rodin Suites'de ücretsiz Wi-Fi bulunmaktadır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi Hakkında

Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi Otelleri Tıbbi Birimler Beyin Cerrahi (Nöroşirurji) Genel Cerrahi Göğüs Cerrahisi Göz Hastalıkları Kadın Doğum Kulak Burun Boğaz Ortopedi ve Travmatoloji Patoloji Üroloji Ağız ve Diş Sağlığı Aile Hekimliği Anestezi ve Reanimasyon Biyolog Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Deri ve Zührevi Hastalıkları Göğüs Hastalıkları İç Hastalıkları Kardiyoloji Nefroloji Nöroloji Nükleer Tıp Psikiyatri Psikolog

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır