Yardım

Taksim Cumhuriyet Anıtı Otelleri

En uygun Taksim Cumhuriyet Anıtı otel fiyatlarını bulun.

Loading...
Sırala

Taksim The Marions Hotel

Müthiş
9.5
Beyoğlu, İstanbul
The Marions Suite Hotel, hareketli İstiklal Caddesi ve Taksim Meydanı'nın hemen yakınında konaklama birimleri sunmaktadır. Otelde sunulan lüks olanaklar arasında, İstanbul'un kent merkezine bakan panoramik bir teras ve masaj uygulamaları bulunmaktadır.
Müthiş
9.5

Yesilpark Hotel

Normal
6.0
Zeyrek, Fatih, İstanbul
Hotel Yeşil Park, İstanbul'un en kalabalık merkezlerinden biri olan Fatih'te bulunmaktadır. Otel, 38 odalı ve 6 katlıdır. Tesisin tüm konaklama birimleri, canlı renklerle dekore edilmiştir.
Normal
6.0

Star Hotel Taksim

Normal
6.8
Taksim, Beyoglu, Istanbul
Sehrin kalbinde yer alan Taksim Star Express Hotel, Taksim Meydani'na sadece birkaç adim mesafededir. Otel, ücretsiz Wi-Fi sunan klimali odalarin yani sira günün 24 saati açik resepsiyon ile hizmet vermektedir.
Normal
6.8

Alyon Hotel Taksim

İyi
7.2
Taksim, Beyoğlu, Istanbul
Alyon Hotel Taksim'in bazı odaları şehir manzaralıdır. Otelimiz İstiklal Caddesi'ne sadece 50 metre mesafededir.
İyi
7.2

Taksim Cumhuriyet Anıtı

Cumhuriyetin ilk yıllarında ki ismi Cadde-i kebir değiştirilmiş istiklal caddesi olarak ve kurtuluş savaşşının ruhunu verebilecek bir anıt yapılmıştır. Bugün İstanbulluların buluşma noktalarından biri haline gelen anıtta kurtuluş savaşında bulunmuş tüm kesimler bulunmaktadır. Ünlü Italyan yontucu Pietro Canonica ve iki genç Türk; Hadi (Bara) Bey ve Sabiha (Bengütas) Hanim`in yardimlariyla, anit 1928`de tamamlanmistir.
Uygulamada devam et
Seyahatlerinizi rezerve edip yönetmenin en kolay yolu
otelz-loader
Yükleniyor