Taksim Cumhuriyet Anıtı Otelleri

Taksim Cumhuriyet Anıtı otelleri, en uygun Taksim Cumhuriyet Anıtı otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Taksim Cumhuriyet Anıtı Otelleri

Genel Bilgi

Cumhuriyetin ilk yıllarında ki ismi Cadde-i kebir değiştirilmiş istiklal caddesi olarak ve kurtuluş savaşşının ruhunu verebilecek bir anıt yapılmıştır. Bugün İstanbulluların buluşma noktalarından biri haline gelen anıtta kurtuluş savaşında bulunmuş tüm kesimler bulunmaktadır. Ünlü Italyan yontucu Pietro Canonica ve iki genç Türk; Hadi (Bara) Bey ve S

Alyon Hotel Taksim

Taksim / Beyoğlu / Istanbul
Alyon Hotel Taksim'in bazı odaları şehir manzaralıdır. Otelimiz İstiklal Caddesi'ne sadece 50 metre mesafededir.

Yesilpark Hotel

Zeyrek / Fatih / İstanbul
Hotel Yeşil Park, İstanbul'un en kalabalık merkezlerinden biri olan Fatih'te bulunmaktadır. Otel, 38 odalı ve 6 katlıdır. Tesisin tüm konaklama birimleri, canlı renklerle dekore edilmiştir.

Star Hotel Taksim

Taksim / Beyoglu / Istanbul
Sehrin kalbinde yer alan Taksim Star Express Hotel, Taksim Meydani'na sadece birkaç adim mesafededir. Otel, ücretsiz Wi-Fi sunan klimali odalarin yani sira günün 24 saati açik resepsiyon ile hizmet vermektedir.

Taximist Hotel

Taksim / Beyoğlu / Istanbul
Taximist Hotel; 9 aile odası, 2 suit ve 12 standart odası ile toplamda 23 oda'dan oluşan butik bir oteldir.

Cvk Hotels Taksim

Taksim / Beyoğlu / Istanbul
CVK Taksim Hotel bünyesinde, 365 metrekare kullanım alanına sahip olan Spa La Blanca, günün yorgunluğundan ve stresinden arınmanız için farklı seçenekler sunuyor.CVK grubu otellerinde unutulmaz toplantılarınız için kusursuz mekanları sunuyoruz .

Elite World Istanbul Hotel

Taksim / Beyoğlu / Istanbul
Elite World İstanbul Hotel'in odaları neoklasik bir tarzda dekore edilmiştir. Odalarda lüks mermer banyo, şık halılar ve duvara monte edilmiş düz ekran TV standarttır. Her odada interaktif TV vardır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Taksim Cumhuriyet Anıtı Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Taksim Cumhuriyet Anıtı Hakkında

Taksim Cumhuriyet Anıtı Otelleri Cumhuriyetin ilk yıllarında ki ismi Cadde-i kebir değiştirilmiş istiklal caddesi olarak ve kurtuluş savaşşının ruhunu verebilecek bir anıt yapılmıştır. Bugün İstanbulluların buluşma noktalarından biri haline gelen anıtta kurtuluş savaşında bulunmuş tüm kesimler bulunmaktadır. Ünlü Italyan yontucu Pietro Canonica ve iki genç Türk; Hadi (Bara) Bey ve Sabiha (Bengütas) Hanim`in yardimlariyla, anit 1928`de tamamlanmistir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır