Simena Antik Tiyatrosu Otelleri

Simena Antik Tiyatrosu otelleri, en uygun Simena Antik Tiyatrosu otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Simena Antik Tiyatrosu Otelleri

Genel Bilgi

Kalenin içinde, tamamı taşa oyulmuş yedi sıralı küçük tiyatro, Ortaçağda yenilenmiş Doğu Roma burçlarının üstünden güneye bakmaktadır. Türkiye’deki en küçük antik tiyatromuzun orkestra yarıçapı dokuz ayak beş parmaktır. İzleyici koyağının ortası ile sıra başlarında toplam üç ışınsal merdiveni vardır. Orkestra çukurunun kenarındaki merdiven başlarında

Beymelek Taş Evler

Demre / Antalya
Antalya’nın tarihi ilçesi Demre’de bulunan tesis, misafirlerini 120 yıllık taş yapılarda ağırlıyor.

Em-Ba Butik Bungalow

Demre / Antalya
Tesisimiz bir yildir faaliyettedir, müstekil ahsap evlerden olusmaktadir. Odalarda; Wi-Fi, Led Tv, klima, buzdolabi, gardrop, 24 saat sicak su, saç kurutma makinesi, buklet malzemeleri bulunmaktadir. Sahile 5 dk.

Yıldız Apart

Merkez / Demre / Antalya
Yıldız Apart 15 apart daireden oluşmaktadır. 1+1 ve 2+1 apartlardan oluşmaktadır.

Demre Apart

Merkez / Demre / Antalya
Demre Apart, 2013 yılından beri hizmet vermekte olup müşteri memnuniyetine ve temizliğe çok önem veren aile işletmesidir. Apart dairelerden oluşmaktadır.

Likya Evleri Demre

Demre / Antalya
Likya Evleri Demre, Demre Merkezi'ne 15 dk, 3 km mesafededir. Denize 50 mt. mesafededir.

Murat Hotel

Demre / Antalya
Noel Baba olarak da taninan Aziz Nikolaos Kilisesi’ne 1.5 km mesafede bulunan Murat Hotel, Demre’nin tam kalbinde sakin ve sade bir konaklama imkani sunmaktadir. Toplam 17 odali olup, oda ve kahvalti konseptindedir.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Simena Antik Tiyatrosu Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Simena Antik Tiyatrosu Hakkında

Simena Antik Tiyatrosu Otelleri Kalenin içinde, tamamı taşa oyulmuş yedi sıralı küçük tiyatro, Ortaçağda yenilenmiş Doğu Roma burçlarının üstünden güneye bakmaktadır. Türkiye’deki en küçük antik tiyatromuzun orkestra yarıçapı dokuz ayak beş parmaktır. İzleyici koyağının ortası ile sıra başlarında toplam üç ışınsal merdiveni vardır. Orkestra çukurunun kenarındaki merdiven başlarında ham aslan pençesi benzeri kabartmalar seçilmektedir. Sol taraftaki ışınsal yolun bir bölümü kaybolmuştur. Sahne binası yoktur. Tiyatro yaklaşık 210 kişiliktir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır