Silifke Atatürk Evi Müzesi otelleri

En uygun Silifke Atatürk Evi Müzesi otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Silifke Atatürk Evi Müzesi Otelleri

Genel Bilgi

Atatürk’ün Silifke’yi 27 Ocak 1927’de ziyareti sırasında Belediye Başkanı Hacı Hulusi Efendi’nin evinde misafir edilmiştir. Bu yapı Atatürk’ün doğumunun 100.Yıl dönümü kutlamaları içerisinde, 1982 yılında kamulaştırılmış, Kültür Bakanlığı tarafından restore edilmiş, teşhir ve tanzim çalışmalarından sonra da 2 Ocak 1987’de Atatürk Evi Müzesi olarak ziy

Lotus Boutique Hotel

Silifke / Mersin
Mersin Taşucu'nda hizmet veren Lotus Boutique Hotel; konforlu bir konaklama alternatifi sunan tesis eğlenceli vakit geçirebileceğiniz havuzu ve sunduğu olanaklar ile keyifli bir tatil vadediyor. Tesis plaja 3 dk yürüme mesafesinde yer alıyor.

Kaptan Suit Otel

Taşucu / Silifke / Mersin
Siz değerli misafirlerimize evinizdeki huzuru ve rahatlığı sağlamak için modern bir şekilde tasarlanmış lüks odalarımızla günün yorgunluğunu üzerinden atacağınız tesisimiz 7/24 hizmetinizde.

Zeus Hotel

Silifke / Mersin
Taşucu ilçesi kıyı şeridinde, deniz kıyısında yer alan otel, kendi özel plajına sahiptir. Yeşil bir bahçeye sahip olan otelin konforlu odaları klima ve ücretsiz Wi-Fi ile donatılmıştır. Zeus Hotel'in odaları farklı renklerde dekore edilmiştir.

Askar Port Hotel

Taşucu / Silifke / Mersin
2018 Temmuz ayında açılan Askar Port Hotel, iş veya tatil amaçlı seyahatlerde bulunanlar için mükemmel merkezi konumuyla arzuladığınız tüm rahatlığı sunmaktadır.

Palmera Beach Hotel

Taşucu / Silifke / Mersin
Palmera Beach Hotel, denize yakın konumu, birbirinden farklı konaklama birimleri ile misafirlerine keyifli bir tatil sunmaktadır.

Tukan Otel

Taşucu / Silifke / Mersin
Mersin'in ünlü ilçesi Silifke'nin Taşucu beldesine bağlı Kum Mahallesi mevkide misafirlerini ağırlayan Tukan Otel, ev rahatlığında bir konaklama olanağı sunmaktadır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Silifke Atatürk Evi Müzesi Hakkında

Silifke Atatürk Evi Müzesi Otelleri Atatürk’ün Silifke’yi 27 Ocak 1927’de ziyareti sırasında Belediye Başkanı Hacı Hulusi Efendi’nin evinde misafir edilmiştir. Bu yapı Atatürk’ün doğumunun 100.Yıl dönümü kutlamaları içerisinde, 1982 yılında kamulaştırılmış, Kültür Bakanlığı tarafından restore edilmiş, teşhir ve tanzim çalışmalarından sonra da 2 Ocak 1987’de Atatürk Evi Müzesi olarak ziyarete açılmıştır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır