Şefik Bursalı Müze Evi Otelleri

En uygun Şefik Bursalı Müze Evi otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Şefik Bursalı Müze Evi Otelleri

Genel Bilgi

Days Hotel By Wyndham Ankara Çankaya

Çankaya Merkez / Çankaya / Ankara
Days Hotel by Wyndham Çankaya, Türkiye'nin kozmopolit başkentine açılan kapınızdır.

King Hotel Çankaya

Merkez / Çankaya / Ankara
Kızılay semtine arabayla sadece 10 dakikalık mesafede yer alan King Hotel Çankaya, klima ve ücretsiz Wi-Fi ile donatılmış modern odalara ev sahipliği yapmaktadır. Otel bünyesinde açık havuz bulunmaktadır.

Aklife Hotel & Suit

Çankaya / Ankara
Ankara’nın Merkezi Çankaya’da konforun estetikle buluştuğu adres. 2019 yılı itibariyle tamamen yenilenen Aklife Hotel & Suit olarak “Ankara’daki Eviniz” olmaya devam ediyoruz.

Grand Work Hotel

Ayranci / Çankaya / Ankara
Grand Work Hotel, merkezi ısıtma ve ücretsiz Wi-Fi ile donatılmış modern odalara ev sahipliği yapmaktadır. Otel bünyesinde kapalı havuz bulunmaktadır.

Hotel Midi

Çankaya / Ankara
Ünlü is ve kültür merkezi Çankaya ilçesinde yer alan bu otel, ferah konaklama birimleri ve birinci sinif hizmet sunmaktadir. Lüks bir is oteli olan Hotel Midi Ankara pek çok simgesel yapi, sirket, elçilik ve devlet dairesinin yakinindadir.

Büyükhanli Park Hotel

Çankaya / Ankara
Ankaranın seçkin semti Çankayada yer alan Büyükhanlı Park Hotel, merkezi konumu ve sunduğu olanaklar ile hem iş hem turizm odaklı seyahat edenlere güzel bir konaklama fırsatı sunuyor.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Şefik Bursalı Müze Evi Hakkında

Şefik Bursalı Müze Evi Otelleri Güzel Sanatlar Genel Müdürlüğü, Devlet Resim Heykel Müzesi bünyesindedir. Ressam' ın 1903 ile 1930 yılları arasında yaşadığı Çankaya'daki evi müze olarak düzenlenmiştir. Pazartesi dışında her gün ziyarete açıktır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır