Sığacık Otelleri

Bu yerdeki 52 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Sığacık Otelleri

Maya Bistro Hotel & Beach

Sığacık / Seferihisar,İzmir
Maya Bistro Beach Hotel, Türkiye’nin ilk sakin şehri (Cittaslow) Seferihisar/ Sığacık’ta arkeolojik alana sahip özel bir yarımadada yer almaktadır.

İon Slow City

Sığacık / Seferihisar,İzmir
İon Slow City, adını özelliklerden alan bir tesistir. Bir otel değil aslında sakin bir sahil kasabasındaki evinizde gibi hissedeceksiniz. Başınızı dinlemek, kentin kaosundan uzaklaşmak, huzurlu birkaç gün geçirmek için bir kaçış mekanıdır.

Sigacik Poseidon Boutique Hotel

Sığacık / Seferihisar,İzmir
arya'lıların MÖ 3000 de kurduğu, en önemli İyonya şehirlerinden biri olan Teos Antik Kenti'nin yanına Kanuni Sultan Süleyman tarafından inşa ettirilen yüzlerce yıllık surlara komşu, tarihi limandaki balıkçı tekneleriyle yanyana, her gün sabah yapılan b

Derin Butik Otel

Sığacık / Seferihisar,İzmir
Otelimiz 2016 yılında açılmış olup, Seferihisar Sığacık'ta faaliyetlerini sürdürmektedir. Otelimizde 24 saat sıcak su, kablosuz internet ve kablolu TV yayını bulunmaktadır. 2 süit, 6 standart olmak üzere toplamda 8 odası bulunmaktadır.

Silenos Boutique Hotel

Sığacık / Seferihisar,İzmir
Ege'nin en güzel antik şehirlerinden Teos/Sığacık'ta, deniz ve tarihi surlarla yanyana, tamamen yenilenmiş otantik Türk konağımızda, yeni, konforlu tesisimiz sizi şımartacak.

Orion Konukevi

Sığacık / Seferihisar,İzmir
Bahçeli, bağımsız banyo ve mutfaklı, yaz-kış kalınabilecek, bağımsız girişi olan ve aile ortamını yaşayabileceğiniz bir mekan arıyorsanız, kısa ve uzun süreli konaklamalarınız için sizleri bekliyoruz..

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Sığacık Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır