Sığacık Otelleri

En uygun Sığacık otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Sığacık Otelleri

Genel Bilgi

Sigacik Gardenya Butik Hotel

Sigacik / Seferihisar,Izmir
Seferihisar’in uzun yillardir korumayi basardigi tarihi mimarisinden ilham alarak otel tasarimimizi yarattik. Tarihi tas bloklarla yapilmis özel konaklama birimimiz, müsterilerimize mistik bir deneyim yasatmak için modern mimari ile desteklenmistir.

Ion Slow City - Adult Only (+12)

Sığacık / Seferihisar,İzmir
İon Slow City, adını özelliklerden alan bir tesistir. Bir otel değil aslında sakin bir sahil kasabasındaki evinizde gibi hissedeceksiniz. Başınızı dinlemek, kentin kaosundan uzaklaşmak, huzurlu birkaç gün geçirmek için bir kaçış mekanıdır.

Sığacık Kalyon Otel

Sığacık / Seferihisar,İzmir
Sığacık Kalyon Otel, otantik bir havaya sahip taş binada konfor dolu bir konaklama hizmeti sunmaktadır. Sabahları lezzet dolu kahvaltıların servis edildiği otelin bünyesinde bir de kafe yer almaktadır.

Dafni Otel

Sığacık / Seferihisar,İzmir
Dafni Otel, birçok misafirlerimizin tatil deneyimini en iyi şekilde yaşamalarını arzulamaktayız. Hizmetimizle müşteri memnuniyetinin esas olduğu otelimizde sizleri de ağırlamaktan mutluluk duyarız.

Pürhayal Pansiyon

Sığacık / Seferihisar,İzmir
Sığacık Kaleiçi'nde yer alan Pürhayal Pansiyon & Cafe, TÜV AUSTRIA tarafından verilen GÜVENLİ TURİZM SERTİFİKASI'na sahiptir ve Ata Demirer'in "Olanlar Oldu" filminin çekildiği pansiyondur.

Nova Citrus Otel

Sığacık / Seferihisar,İzmir
Sığacık’ın merkezinde denize yalnızca 50 m. mesafede hizmet veren tesis, tarihi surların içinde modern mimari detaylarıyla inşa edilmiş olup, misafirlerini ferah odalarında ağırlıyor. Geniş ve dinlendirici bahçesi ile kumsala 1 km. uzaklıkta bulunuyor.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır