Sedir Adası Otelleri

En uygun Sedir Adası otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Sedir Adası Otelleri

Genel Bilgi

Saranda Beach Pansiyon

Söğütköy / Marmaris / Muğla
Saranda Beach Pansiyon, denize yakın konumu, muhteşem sahili, sakin, sade dekorasyonu ile misafirlerine ev sıcaklığında keyifli bir konaklama sunmaktadır. Tesiste, bar, restoran, dinlenme odası, TV odası ve bahçe bulunmaktadır.

Mavi Akvaryum Beach Otel

Söğütköy / Marmaris / Muğla
Beyazın saflığı ve temizliği, mavinin huzuru ve serinliğinde, kristal berraklığındaki deniziyle sizlere sessiz, sakin, huzurlu, keçi boynuzu ve asma ağaçlarının gölgesinde, gün batımının olağanüstü güzelliğinde, aile ortamında eşsiz bir tatil sunmaktadır

Derin Mavi Suit Butik Otel

Sögütköy / Marmaris / Mugla
Derin Mavi Suit Butik Otel, Ege'nin en çok yerli ve yabanci turist agilayan ili Mugla'nin Marmaris ilçesine bagli Sögüt'te yer almaktadir. Derin Mavi Suit Butik Otel tüm tesis genelinde ve konaklama odalarinda wi - fi baglantili internet bulunmaktadir.

Aşkım Pansiyon

Marmaris Merkez / Marmaris / Muğla
Aşkım Pansiyon, denize sıfır konumu, sakin, sade ve şık dekorasyonu ile misafirlerine ev sıcaklığında keyifli bir konaklama sunmaktadır. Tesiste, restoran ve bahçe bulunmaktadır.

Derin Masal Suits

Söğütköy / Marmaris / Muğla
Derin Masal Suits, konumu, hobi bahçesi, sakin, modern ve ferah dekorasyonu ile misafirlerine ev sıcaklığında keyifli bir konaklama sunmaktadır. Tesiste, bahçe ve barbekü olanağı bulunmaktadır.

Kerem Tatil Evi

Marmaris / Muğla
Dairenin modern olanaklar arasında laptop tipi bir kasa, televizyon, kanepe, çalışma masası, yüksek tavan vardır. Misafirlere 3 yatak odası sunulmaktadır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır