Savruk Mağarası Otelleri

En uygun Savruk Mağarası otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Savruk Mağarası Otelleri

Genel Bilgi

Savruk, Savran veya Sarıkız isimleriyle anılan bu doğa harikası mağaraya Kısık Kanyonu boyunca uzanan yoldan ulaşmak mümkün. Bu mağarada yapılan incelemeler sonucunda, Paleosen Dönem'de oluştuğu sonucuna varılmış. Mağaranın iç kısmı Damlataş Mağarası'nı aratmayacak sarkıt ve dikitlerle bezeli. Mağaranın içinde onlarca oyuk var. Dışına çıktığınızda ise

Arsan Otel

Merkez / Kahramanmaraş
Otelde bovling veya oyun odasında bilardo oynabilirsiniz. Ayrıca otel bünyesindeki saunada rahatlayabilirsiniz. Tesiste ayrıca bir sinema salonunun yanı sıra Türk hamamı, spa havuzu ve fitness salonu içeren bir spa tesisi hizmet vermektedir.

Kentpark Premium Hotel

Merkez / Kahramanmaraş
Kahramanmaraş şehir merkezinde yer alan Kentpark Premıum Hotel, konumu ve sunduğu olanaklarla hem iş hem de turistik amaçlı konaklamalar için konforlu bir alternatif oluşturuyor.

Kentpark Exclusıve Hotel

Merkez / Kahramanmaraş
Kentpark Exclusıve Hotel olarak toplam 18 adet standart odamızla hizmet vermekteyiz.

Markasi Otel

Merkez / Kahramanmaraş
Markasi Otel, oda kahvaltı konseptinde hizmet vermektedir. Odalarımızda duş, TV, Wi-Fi, soğuk ve sıcak ikramlar mevcuttur.

Otel Germanicia

Merkez / Kahramanmaraş
Otel Germanicia, üç yıldızlı bir tesis olmakla birlikte 7 süit, 1 engelli odası olarak düzenlenmiş toplam 63 oda ve 126 yatak kapasitesine sahiptir.

Hotel La Ville

Merkez / Kahramanmaraş
Kahramanmaraş merkezde bulunan tesisimiz 24 saat açık resepsiyonu ile sizin konforunuz için döşenmiş odaları her zaman hizmetinizdeyiz.Tesiste ücretsiz internet ve otopark mevcuttur.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Savruk Mağarası Hakkında

Savruk Mağarası Otelleri Savruk, Savran veya Sarıkız isimleriyle anılan bu doğa harikası mağaraya Kısık Kanyonu boyunca uzanan yoldan ulaşmak mümkün. Bu mağarada yapılan incelemeler sonucunda, Paleosen Dönem'de oluştuğu sonucuna varılmış. Mağaranın iç kısmı Damlataş Mağarası'nı aratmayacak sarkıt ve dikitlerle bezeli. Mağaranın içinde onlarca oyuk var. Dışına çıktığınızda ise sizi harika bir şelale ve piknik alanı bekliyor.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır