Yardım

Sancaktepe Otelleri

En uygun Sancaktepe otel fiyatlarını bulun.

Loading...
Sırala

Tryp by Wyndham İstanbul Sancaktepe

Çok iyi
8.5
Sancaktepe, İstanbul
Tryp by Wyndham Sancaktepe, 13 Executve Oda (Balkonlu), 15 Comfort oda, 5 Deluxe oda, 2 Connection oda, 2 Suit oda 1+1, 95 Standart oda 10 Aile Oda seçenekleri ile 141 oda ile hizmet vermektedir.
Çok iyi
8.5

Grand Merin Airport Hotel

Normal
6.3
Sancaktepe, Kartal,İstanbul
Grand Merin Hotel'in ücretsiz özel otopark imkanı ve Wi-Fi bağlantılı interneti ücretsiz olarak sunmaktadır. Türk spesiyaliteleri sunan restoranda keyifli akşam yemekleri yiyebilirsiniz.
Normal
6.3

Sancaktepe

Sancaktepe, İstanbul Anadolu Yakası'nda bir ilçedir. 2008 yılında ilçe statüsüne kavuşmuştur. Güneyinde Kartal, güneybatısında Maltepe, batısında Ataşehir ve Ümraniye, kuzeyinde Çekmeköy, doğusunda Pendik ve güneydoğusunda Sultanbeyli ilçelerine komşudur.Sancaktepe'nin tarihi kökenleri, bugünkü ilçenin merkezini oluşturan ve en eski yerleşim yerlerinden olan Samandıra ile Sarıgazi köyleri üzerindedir. Sancaktepe ilçesindeki tarihi yapılar; Samandıra Camii, Samandıra Yazlık Sarayı (Damatris Sarayı), Arab Hekim Camii, Paşaköy Camii, Paşaköy Rum Kilisesi, Spira Manastırı, Nakşidil Valide Sultan Çeşmesi veya Atik Valide Sultan Çeşmesi, Kartal Motifli Sütun Başlığı ve Paşaköy Rum Mağarası bulunmaktadır.
Uygulamada devam et
Seyahatlerinizi rezerve edip yönetmenin en kolay yolu
otelz-loader
Yükleniyor