Phaselis Antik Tiyatrosu Otelleri

Phaselis Antik Tiyatrosu otelleri, en uygun Phaselis Antik Tiyatrosu otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Phaselis Antik Tiyatrosu Otelleri

Genel Bilgi

Phaselis tiyatrosu bir kademelidir. Sağlam oturma sıralarıyla, kısmen ayakta kalmış sahne binasına sahiptir. Tiyatro batıya bakar. İzleyici koyağının tamamına yakın bölümü yamaca yaslanmıştır. Bu nedenle depremler az etki etmiştir. İki limanı birleştiren ana cadde tiyatronun önünden geçmektedir. Bu caddeden tiyatroya merdivenli yolla çıkılır. Orkestra

Club Akman Beach Hotel

Çamyuva / Kemer / Antalya
Açık havuz ve özel plaj alanı sunan Club Akman Beach Hotel, Türkiye'nin Akdeniz Bölgesi'nde yer alan Kemer'de, Faselis Antik Kenti'ne 2,2 km uzaklıkta bulunmaktadır. Otelde barbekü ve su sporları yapma imkanı bulunmaktadır.

Otium Park Club Akman

Çamyuva / Kemer / Antalya
Üstün kalitede hizmet sunan Larissa Hotels’de, her şey en ince ayrıntısına kadar misafirlerimiz için düşünülmüştür.

Oranj Ranch Hotel

Çamyuva / Kemer / Antalya
Otelimiz aile işletmesi olup 1992'den beri siz değerli misafirlerimize hizmet vermekteyiz. Çocuklarımız için oyun parkı mini hayvanat bahçemiz ve çocuk havuzumuz mevcuttur. Siz değerli misafirlerimiz için ise huzurlu ve sakin bir tatil ortamı sunmaktayız.

Fun & Sun Family Club Saphire

Tekirova / Kemer / Antalya
Fun And Sun Club Saphire Hotel, Kemer'de hizmet vermektedir. Denize sıfır konumda yer alan otel 38000 m² alan üzerine kuruludur. Misafirlerine özel kum ve çakıl karışık plajı bulunmaktadır.

Magic Garden Aparts

Çamyuva / Kemer / Antalya
Magic Garden Aparts, apartımız yeni tadilattan geçmiş olup her şeyiyle yenilenmiş daireleriyle hizmetinize sunulmuştur. Çok sıcak ve içten bir aile ortamının mevcut olduğu bir tesiste konaklayacaksınız ve kendinizi evinizde hissedeceksiniz.

Dream Town Otel

Kemer / Antalya
Tüm duyulara hitap eden Dream Town Otel ile Akdeniz'in tüm güzelliklerini keşfedeceksiniz.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Phaselis Antik Tiyatrosu Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Phaselis Antik Tiyatrosu Hakkında

Phaselis Antik Tiyatrosu Otelleri Phaselis tiyatrosu bir kademelidir. Sağlam oturma sıralarıyla, kısmen ayakta kalmış sahne binasına sahiptir. Tiyatro batıya bakar. İzleyici koyağının tamamına yakın bölümü yamaca yaslanmıştır. Bu nedenle depremler az etki etmiştir. İki limanı birleştiren ana cadde tiyatronun önünden geçmektedir. Bu caddeden tiyatroya merdivenli yolla çıkılır. Orkestrasının yarıçapı 22 ayaktır. Sahne binasının yüksekliğinin yaklaşık 30 ayak olduğu tahmin edilmektedir. İzleyici koyağı altı Işınsal yolludur. Tiyatronun izleyici koyağı 21 sırayı alacak boyuttadır. Kapasitesi yaklaşık 1.700 kişidir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır