Özel Universal Çamlıca Hastanesi Otelleri

Özel Universal Çamlıca Hastanesi otelleri, en uygun Özel Universal Çamlıca Hastanesi otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Özel Universal Çamlıca Hastanesi Otelleri

Genel Bilgi

Tıbbi Birimler Acil Servis Gögüs Hastalıkları Ağız ve Diş Sağlığı / Diş Hekimliği Göğüs Cerrahisi Anestezi ve Reanimasyon Göz Hastalıkları Beslenme ve Diyet İç Hastalıkları / Dahiliye Beyin ve Sinir Cerrahisi / Nöroşirurji Kadın Hastalıkları ve Doğum Biyokimya Kalp ve Damar Cerrahisi (KVC) Böbrek Nakli Merkezi Karaciğer Nakli Mer

Ramada by Wyndham Istanbul Asia

Altunizade / Üsküdar / İstanbul
İstanbul'un Anadolu yakasında hizmet veren bu şık otel, modern olanaklarla donatılmış rahat odalara ve lüks iç mekanlara sahiptir.

New Beylerbeyi Hotel

Beylerbeyi / Üsküdar / İstanbul
25 oda 58 kişi kapasiteli otelimiz 2018 yılından bu yana kahvaltı ve konaklama hizmeti sunmaktadır.

Holiday Inn Express Istanbul - Altunizade

Altunizade / Üsküdar / Istanbul
Lütfen Dikkat! Firsat odalarimiz Lobi kati'nin bir alt katindadir ve standart odalarimizin altinda donanimla siniflandirilmaktadir. Manzarasizdir. Oda satin alirken yatak ve sigara seçenegi garanti edilmemektedir.

Mercure Istanbul Altunizade

Altunizade / Üsküdar / İstanbul
SPA merkezindeki ısıtmalı kapalı havuz, spor salonu, Türk hamamı, masaj ve sauna hizmeti ile bütün yorgunluğunuzu atabilirsiniz.

Park Beylerbeyi Boutique Hotel

Beylerbeyi / Üsküdar / İstanbul
Park Beylerbeyi Boutique Hotel 8 odaya sahiptir. Boğaziçi köprüsüne olan yakınlığı ile gerek Anadolu yakası ve gerekse Avrupa yakasının merkezinde olma özelliğiyle, ulaşım kolaylığı sağlamaktadır.

Su Merdum Hotel

Üsküdar / İstanbul
İstanbul'un Anadolu yakasında, Beylerbeyi'ndeki tarihi bir konakta yer alan Su Merdum, sahile yalnızca birkaç adım mesafededir. Tesiste sauna, sağlık havuzu, hamam ve masaj olanaklarından yararlanabileceğiniz spa merkezi, açık havuz ve teras vardır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Özel Universal Çamlıca Hastanesi Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Özel Universal Çamlıca Hastanesi Hakkında

Özel Universal Çamlıca Hastanesi Otelleri Tıbbi Birimler Acil Servis Gögüs Hastalıkları Ağız ve Diş Sağlığı / Diş Hekimliği Göğüs Cerrahisi Anestezi ve Reanimasyon Göz Hastalıkları Beslenme ve Diyet İç Hastalıkları / Dahiliye Beyin ve Sinir Cerrahisi / Nöroşirurji Kadın Hastalıkları ve Doğum Biyokimya Kalp ve Damar Cerrahisi (KVC) Böbrek Nakli Merkezi Karaciğer Nakli Merkezi Check-up Kardiyoloji Çocuk Cerrahisi Kulak, Burun ve Boğaz Hastalıkları Çocuk Nefrolojisi Mikrobiyoloji ve Tıbbi Mikrobiyoloji Çocuk Psikiyatri Nefroloji Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Nöroloji Dermatoloji / Cildiye Nükleer Tıp Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Ortopedi ve Travmatoloji Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Radyoloji Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Ruh Sağlığı Hastalıkları Gastroentroloji Tıbbı Onkoloji Genel Cerrahi Üroloji Genel Cerrahi / Organ Nakli

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır