Özel Sakarya Hastanesi Otelleri

Bu yerdeki 19 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Özel Sakarya Hastanesi Otelleri

Genel Bilgi

Özel Eskişehir Sakarya Hastanesi 2007 yılında açılmıştır. Şuan12.000 m2’ lik kapalı alanda 64 doktor ile hizmet vermektedir.Hastanede tüm birimlerde hizmet verilmektedir. Ameliyat korkusu olanlar için kanamasız böbrek taşı tedavisine olanak sağlayan endoskopik lazeri, lazer ile prostat operasyonlarını ve yine lazerle varis tedavisi bulunmaktadır. Göz

Eskent Suit Butik Apart

Merkez / Eskişehir
Evinizin rahatlığında günlük kiralık daireler konaklama hizmetleri.

Hangover Central Hotel

Merkez / Eskişehir
Hangover Central Hotel, şehrin tam merkezinde yer alan konumu sayesinde hem doya doya şehri gezmenize yardımcı olacak hem de Espark Alış-Veriş merkezi'nde hoşca vakit geçirmenize imkan sağlayacaktır.

The Black Hotel

Merkez / Eskişehir
Buradaki her odada uydu TV, klima ve minibar mevcuttur. Elektrikli su ısıtıcısı da vardır. Duşlu özel banyoda saç kurutma makinesi ve ücretsiz banyo malzemeleri bulunmaktadır. The Black'te oda servisi ile 24 saat açık resepsiyon mevcuttur.

Marwa Hotel

Merkez / Eskişehir
Tesiste 44 oda mevcut. Odalarda; ücretsiz Wi-Fi erişimi, telefon, klima, minibar, su ısıtıcısı kettle, LCD TV, uydu yayını, banyo, elektronik kasa, saç kurutma makinesi bulunuyor. Tesiste yerel lezzetlerin yer aldığı bir kahvaltı servis edliyor.

Otel Tekinoğulları

Merkez / Eskişehir
1940 yilinda simdiki adiyla Eskisehir Belediye Nikah salonunun oldugu Zeytinoglu is haninda Tekin Otel olarak faaliyetine baslamistir.

Madame Tadia Hotel

Merkez / Eskişehir
Bir kentin geçmişine dünden bugününe tanıklık eden pek çok yer vardır. Madame Tadia Oteli bu yerlerden biri. Madame Tadia, 1890’lı yıllarda Avusturya’dan bu kente taşınmış.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Özel Sakarya Hastanesi Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Özel Sakarya Hastanesi Hakkında

Özel Sakarya Hastanesi Otelleri Özel Eskişehir Sakarya Hastanesi 2007 yılında açılmıştır. Şuan12.000 m2’ lik kapalı alanda 64 doktor ile hizmet vermektedir.Hastanede tüm birimlerde hizmet verilmektedir. Ameliyat korkusu olanlar için kanamasız böbrek taşı tedavisine olanak sağlayan endoskopik lazeri, lazer ile prostat operasyonlarını ve yine lazerle varis tedavisi bulunmaktadır. Göz polikliniğinde Excimer Lazer cihazı bulunmaktadır. Ayrıca Hastane bünyesnde Diyaliz Merkezi de hizmet vermektedir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır