Özel Onvak Hastanesi Otelleri

Bu yerdeki 19 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Özel Onvak Hastanesi Otelleri

Genel Bilgi

Organ Nakli Vakfı(Onvak)' nın amacı, vakıf bünyesinde kurulacak ünitelerde, çeşitli organ nakillerine zemin hazırlamak için alt yapıyı kurmak, nakillere hazırlık üniteleri ve böbrek hastaları için hemodiyaliz, periton diyaliz ve hipertansiyon üniteleri ile bunları bünyesinde toplayacak hastane ve hastanenin alt yapısını oluşturan üniteleri kurmak, gen

Beyoğlu Palace Termal Hotel

Merkez / Eskişehir
Türkiye’nin Avrupai kenti Eskişehir’de kral ve kraliçelere layık hizmet ve konfor sağlayan modern otelimiz BEYOĞLU PALACE OTEL bulunduğu mevki ve sunmuş olduğu hizmetlerle çağdaş otelcilik anlayışına farklı bir bakış açısı getirmiştir.

Vendome Hotel

Merkez / Eskişehir
orsuk Çayı ve Adalar Bölgesine yürüme mesafesinde ve şehrin en hareketli noktalarından biri olan İki Eylül caddesi iki önemli tramvay hattının da kesişim noktası olan çarşı durağına 50 metre mesafedeki Vendome Hotel Eskişehir, misafirlerine konforlu bi

Peri 26 Otel

Merkez / Eskişehir
Otelimiz; Barlar sokağına 500mt, Adalar-Porsuk Çayına 300mt, Vilayet Meydanına 455mt, Esnaf Sarayına 175mt, Yediler Parkına 600mt, Hamamyoluna 350mt, TCDD Tren Garına 860mt, Devrim Arabasına 860mt, Odunpazarı Evlerine 1,5km mesafededir.

Madame Tadia Hotel

Merkez / Eskişehir
Bir kentin geçmişine dünden bugününe tanıklık eden pek çok yer vardır. Madame Tadia Oteli bu yerlerden biri. Madame Tadia, 1890’lı yıllarda Avusturya’dan bu kente taşınmış.

Otel Tekinoğulları

Merkez / Eskişehir
1940 yilinda simdiki adiyla Eskisehir Belediye Nikah salonunun oldugu Zeytinoglu is haninda Tekin Otel olarak faaliyetine baslamistir.

The Black Hotel

Merkez / Eskişehir
Buradaki her odada uydu TV, klima ve minibar mevcuttur. Elektrikli su ısıtıcısı da vardır. Duşlu özel banyoda saç kurutma makinesi ve ücretsiz banyo malzemeleri bulunmaktadır. The Black'te oda servisi ile 24 saat açık resepsiyon mevcuttur.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Özel Onvak Hastanesi Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Özel Onvak Hastanesi Hakkında

Özel Onvak Hastanesi Otelleri Organ Nakli Vakfı(Onvak)' nın amacı, vakıf bünyesinde kurulacak ünitelerde, çeşitli organ nakillerine zemin hazırlamak için alt yapıyı kurmak, nakillere hazırlık üniteleri ve böbrek hastaları için hemodiyaliz, periton diyaliz ve hipertansiyon üniteleri ile bunları bünyesinde toplayacak hastane ve hastanenin alt yapısını oluşturan üniteleri kurmak, gene hastaneye ek olarak kalacak yerleri olmayan hastaların ve hastaneye hizmet edebilecek otel ve ücretli misafirhane, personel için lojman ve hizmet binaları ile bu hizmet ve ünitelere yardımcı tesisler kurmaktır. Bu kuruluşları kurmanın yanında kuruluşların iç donanımlarını oluşturacak alet, techizat, alt yapı gereçlerini temin etmek, bunları iç piyasadan ve ihtiyaç halinde ithal yolu ile sağlamak, personel ihtiyacını karşılayarak kuruluşların çalışırlığını temin etmektir. Vakfın ikinci amacı ise; hastaneleşmekti. Bu amaç çerçevesinde 2000 yılında şu anda hastanenin bulunduğu arsa satın alınmış ve 2001 yılında inşaata başlanarak 8,5 ay gibi kısa bir sürede inşaat bitirilerek öncelikle diyaliz merkezi taşınmıştır. 2002 yılında da hastane hizmete girmiştir. Şu an itibariyle 150 kişiye istihdam sağlamaktadır. Hastane tüm birimlerde hizmet vermektedir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır