Orhangazi Otelleri

En uygun Orhangazi otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Orhangazi Otelleri

Otel Familia

Orhangazi / Bursa
20 senedir siz değerli misafirlerimize hizmet veren tesisimiz, 50 yatak kapasiteli olup sizlerin rahat ve konforu düşünülerek dizayn edilmiştir. Otelimizin 25 odası bulunmaktadır.

Villa Atroa

Merkezköyler / Orhangazi / Bursa
Ailenizle, sevdiklerinizle baş başa, sessiz ve kalabalıktan uzak; İznik Gölü’nün huzurunu doyasıya hissedeceğiniz ev ortamında gürültü ve karmaşadan uzak, doğa ile iç içe bir tatil imkanı için Villa Atroa'yı tercih edebilirsiniz.

Ilıca Anatolia

Merkez / Orhangazi / Bursa
Ilıca Anatolia'da güne kuş sesleri ile uyanıp, Ilıca termal havuzunda yüzdükten sonra muhteşem bir köy kahvaltısı güne başlayacaksınız.

Gölyaka Otel

Orhangazi / Bursa
Gölyaka Otel, çam ağaçları ve gölün birleştiği Çamlık mesire alanında piknik yapabilir, göle girebilirsiniz. Gölde balık tutabilirsiniz.

Villa Narlıca

Narlica / Orhangazi / Bursa
Villa Narlıca, Bursa Orhangazi ilçesinde Narlıca Köyü'nde doğa ile iç içe oksijenin bol olduğu mevkide ve göl kıyısında ki villamızda tatilinizi tamamen izole şekilde geçirebilirsiniz.

İznik Yalısı

Orhangazi / Bursa
İznik Yalısı, sade ve manzaralı konumuyla harika bir tatil deneyimi sunuyor.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Orhangazi Hakkında

Orhangazi Otelleri Orhangazi, Marmara Denizi'nin güneyinde bulunan, İznik Gölü'nün batısında yer alan Bursa ilçesidir.Bursa şehir merkezine 45 km yaklaşık 40 dakika uzaklıktadır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır