Yardım

Loading...
Sırala

Shmayaa Hotel

Çok iyi
8.5
Merkez, Midyat, Mardin
Hali hazırda açık hava müzesi niteliğinde olan bu tesis, Süryani Mahallesi’nde yer alır. Tarihi avlusunda, şırıl şırıl akan havuzun yanında yörenin doğal ürünlerinin ilavesi ile zenginleştirilmiş muhteşem kahvaltının tadını çıkarabilirsiniz.
Çok iyi
8.5

Matiat Hotel

Çok iyi
8.3
Merkez, Midyat, Mardin
Tüm mekanlarında kendinizi tarihin içinde zaman yolculuğuna çıkmış gibi hissedeceğiniz bu tesis Midyat’ta yer alır. Ulusal ve uluslararası lezzetlerin servis edildiği restoranlarında bir lezzet şöleni yaşamaya hazırlanın.
Çok iyi
8.3

Mons Masius

Müthiş
9.3
Merkez, Midyat, Mardin
Farklı kültürlere ev sahipliği yapmış ve UNESCO tarafından tescillenmiş bir konağın, restorasyon sonrası butik otel güzelliğine tanıklık edin.
Müthiş
9.3

Kasrı Roj Otel

Merkez, Midyat, Mardin
Kasrı Roj Otel toplamda 20 odalı konaklama yeridir.

Tarihi Midyat Acar Konağı

Müthiş
10.0
Merkez, Midyat, Mardin
Eski Midyat bölgesinde bulunan evimiz yerli ve yabancı turistlerin gözde mekanı olan "Midyat Devlet Konuk Evi (Sıla Konağı /Hercai konağı )"ne 300 m mesafededir. Siz Değerli misafirlerimizi bu tarihi alanda ağırlamaktan mutluluk duyacağız.
Müthiş
10.0

Aslanbey Konağı Butik Otel

Müthiş
9.3
Midyat, Mardin
Asıl adı Asur Konağı olan Aslanbey Konağı Midyat’ın en eski yapılarından biridir. Bir asır geçen değerli bir geçmişe sahiptir. İhtişamlı görünüşüne sahip olan Aslanbey Konağı 2000’li yıllarda Sn. Şehmus Oğuz ve Ersin Oğuz tarafından restore edilmiştir.
Müthiş
9.3
Uygulamada devam et
Seyahatlerinizi rezerve edip yönetmenin en kolay yolu
otelz-loader
Yükleniyor