Yardım

Merkez Otelleri

En uygun Midyat Merkez otel fiyatlarını bulun.

Loading...
Sırala

Shmayaa Hotel

Çok İyi
8.4
Merkez, Midyat, Mardin
Hali hazırda açık hava müzesi niteliğinde olan bu tesis, Süryani Mahallesi’nde yer alır. Tarihi avlusunda, şırıl şırıl akan havuzun yanında yörenin doğal ürünlerinin ilavesi ile zenginleştirilmiş muhteşem kahvaltının tadını çıkarabilirsiniz.
Çok İyi
8.4

Turabdin Hotel

İyi
7.3
Merkez, Midyat, Mardin
Turabdin Otel, Midyat antik kentinin doğusunda bulunan Midyat Güzel Ova ortasında sizi bekliyor. Bina içinde ve dışında tüm yapı Midyat Katori Taşı ile yapılmıştır.
İyi
7.3

Midyat Ladinos Otel

Merkez, Midyat, Mardin
Midyat Ladinos Otel toplam 40 odasıyla 2022 Haziran ayında hizmete açılmıştır. Oda kahvaltı konseptinde hizmet vermektedir.

Mons Masius

Müthiş
9.3
Merkez, Midyat, Mardin
Farklı kültürlere ev sahipliği yapmış ve UNESCO tarafından tescillenmiş bir konağın, restorasyon sonrası butik otel güzelliğine tanıklık edin.
Müthiş
9.3

Matiat Hotel

Çok İyi
8.3
Merkez, Midyat, Mardin
Tüm mekanlarında kendinizi tarihin içinde zaman yolculuğuna çıkmış gibi hissedeceğiniz bu tesis Midyat’ta yer alır. Ulusal ve uluslararası lezzetlerin servis edildiği restoranlarında bir lezzet şöleni yaşamaya hazırlanın.
Çok İyi
8.3

Tarihi Midyat Acar Konağı

Merkez, Midyat, Mardin
Eski Midyat bölgesinde bulunan evimiz yerli ve yabancı turistlerin gözde mekanı olan "Midyat Devlet Konuk Evi (Sıla Konağı /Hercai konağı )"ne 300 m mesafededir. Siz Değerli misafirlerimizi bu tarihi alanda ağırlamaktan mutluluk duyacağız.

Aslanbey Konağı Butik Otel

Müthiş
9.1
Midyat, Mardin
Asıl adı Asur Konağı olan Aslanbey Konağı Midyat’ın en eski yapılarından biridir. Bir asır geçen değerli bir geçmişe sahiptir. İhtişamlı görünüşüne sahip olan Aslanbey Konağı 2000’li yıllarda Sn. Şehmus Oğuz ve Ersin Oğuz tarafından restore edilmiştir.
Müthiş
9.1

Midyat Asur Konağı

Merkez, Midyat, Mardin
Midyat Asur Konağı, toplam 4 odası ile hizmet vermektedir.
Uygulamada devam et
Seyahatlerinizi rezerve edip yönetmenin en kolay yolu
otelz-loader
Yükleniyor