Yılbaşı Otellerinde, %30 indirime ilave %5 ZParaYılbaşı Otellerinde, %30 indirime ilave %5 ZPara
Fırsatları İncele
Yardım

Meryem Ana Evi Otelleri

En uygun Meryem Ana Evi otel fiyatlarını bulun.

Loading...
Sırala

Deniz Kızı Otel Restaurant

Normal
6.4
Gümüldür, Menderes, İzmir
Dağ manzaralı 14 odası ile hizmet veren Deniz Kızı Otel Restaurant tüm odalarında banyo, buzdolabı, çalışma masası, eşya dolabı, fön makinesi, klima, mini bar, telefon, televizyon ve uydu yayını bulunuyor.
Normal
6.4

Yeni Mavi İzmir Oteli

Normal
6.1
Bornova, İzmir
Ege Üniversitesi yanında konumlanan Yeni Mavi Otel ulaşımı kolay bir lokasyondadır. Yeni, temiz, sessiz aile ve iş insanlarına özeldir. 2022 yılında hizmete geçmiş olup, toplam 41 daireden oluşmaktadır.
Normal
6.1

Meryem Ana Evi

İzmir ili Selçuk ilçesine 9 km. uzaklıkta, 420 m. yükseklikteki Bülbül Dağı üzerinde bulunan Meryem Ana Kilisesi ve Evi Hıristiyan inancına göre kutsal sayılmaktadır. Hristiyanlarca "Panaya Kapulu" olarak da bilinen Meryemana Evi’nin M.S.4. yüzyılda inşa edildiği sanılmaktadır. Bu Kutsal Mekân 30.000 m2lik bir alana sahip olup Hz. Meryem Ana Evi Derneğine aittir. Dernek bu alanın bakım ve Tüm İhtiyaçlarını, karşılamak tadır. Meryem Ana Evi içerisin de bulunan bağış kutuları bu kutsal alanın ihtiyaçlarını karşılamak amaçlı kullanmaktadır. Girişte Alınan Bilet Paraları Selçuk Belediyesine Aittir.Belediye giriş ücretleri yabancılar için 12.50 TL, Türkler için ise 3.50 TL dir.Pazartesi günleri kapalıdır.
Uygulamada devam et
Seyahatlerinizi rezerve edip yönetmenin en kolay yolu
otelz-loader
Yükleniyor