Mersin Kültür Merkezi Otelleri

En uygun Mersin Kültür Merkezi otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Mersin Kültür Merkezi Otelleri

Genel Bilgi

Şubat 1944-Kasım 1946 yılları arasında Mersin Valiliği tarafından halkevi binası olarak yaptırılmıştır. Binanın özelliği, en büyük halkevi olmasıdır. Çok amaçlı bir yapı olarak tasarlanmış ve döner sahne teknolojisi kullanılmıştır. Mersin Halkevi (Kültür Merkezi) Binası, TMMOB İnşaat Mühendisleri Odasınca yürütülen "50. Yılda 50 Eser" projesi kapsamı

Aktaş Otel

Merkez / Mersin
Deniz ve dağ manzaralı, konforlu, ferah , hijyenik , laminant parke döşemeli odalarımızla , 24 saat oda servisi, inverter Klima, mini bar , led tv, ücretsiz Wi-Fi, Safe Box ,özel banyolarımızda 24 saat sıcak su , saç kurutma makinesi ve ücretsiz otopark

The Menord Hotel Spa & Wellness

Merkez / Mersin
Mersin'de Mersin Büyükşehir Belediyesi'ne 1 km mesafede yer alan The Menord Hotel, Wi-fi erişimi ve özel otoparktan ücretsiz yararlanma imkanı sunmaktadır.

Nobel Oteli

Merkez / Mersin
Konum olarak şehir merkezinde bulunan otelimiz 24 saat açık resepsiyonuyla size hizmet vermekteyiz.Günün yorgunlugunu atmak için odalarınızda dinlenirken ücretsiz olan Wi-Fi nin olanağıyla her işinizi internet üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Othello Hotel

Merkez / Mersin
Othello Hotel olarak konforlu odalarımız ve güler yüzlü hizmet anlayışımız ile siz saygıdeğer misafirlerimizin hizmetindeyiz.

Kardelen Otel

Merkez / Mersin
Şehir merkezinde olan otelimizde tüm odaları sizin konforunuz düşünülüp günün yorgunluğunu atabilicek şık ve bir o kadarda rahat döşenmiştir.Ücretsiz internet imkanı ve otopark mevcuttur.

Hostapark Otel

Merkez / Mersin
Otogara sadece 10 dakika yürüme mesafesinde yer alan Hostapark Hotel, Mersin'in merkezindedir. Otelin klimalı odaları ücretsiz Wi-Fi ve LCD TV ile donatılmıştır. Hostapark'ın modern odalarında ısıtma ve halı kaplı zeminler yer almaktadır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Mersin Kültür Merkezi Hakkında

Mersin Kültür Merkezi Otelleri Şubat 1944-Kasım 1946 yılları arasında Mersin Valiliği tarafından halkevi binası olarak yaptırılmıştır. Binanın özelliği, en büyük halkevi olmasıdır. Çok amaçlı bir yapı olarak tasarlanmış ve döner sahne teknolojisi kullanılmıştır. Mersin Halkevi (Kültür Merkezi) Binası, TMMOB İnşaat Mühendisleri Odasınca yürütülen "50. Yılda 50 Eser" projesi kapsamında seçilerek, Cumhuriyet döneminin öne çıkan 50 inşaat mühendisliği eseri içinde yer almıştır. Halkevi, nam-ı diğer Kültür Merkezi bugün Mersin Devlet Opera ve Balesi temsillerine, çeşitli tiyatro temsilleri ile konserlere evsahipliği yapmayı sürdürmektedir. Mersin Türkiyede 3 büyük şehirden sonra ilk Devlet Opera ve Balesi olan şehrimizdir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır