Kütahya Hatuniye Camisi Otelleri

Kütahya Hatuniye Camisi otelleri, en uygun Kütahya Hatuniye Camisi otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Kütahya Hatuniye Camisi Otelleri

Genel Bilgi

Minare kaidesinde görülen ve zorlukla okunabilen kitabesinden, Rabia Hatun tarafından onarıldığı ve minare eklendiği öğrenilmektedir. Caminin girişindeki bir levhada ise 1573-1574 tarihi yazılıdır. XVI.yüzyıl arşiv kayıtlarında bu yapının ismine rastlanmamaktadır. Bu bakımdan caminin yapımı ile ilgili kesin bir tarih verilememektedir. Yapı üslubundan

Kampus Rezidans Kadinlara Özel Pansiyon

Merkez / Kütahya
Kampüs Rezidans ailesi olarak, kaliteli, güvenilir ve konforlu bir hizmet sunuyor olmanın mutluluğunu yaşarken, bizlere güvenmenizin huzurunu yaşatmak için büyük bir özenle çalışıyoruz.

Emlakcim pansiyon

Merkez / Kütahya
Komple bina resmi ruhsatlı güvenilir firma garantisi,13 dairemiz ile her daim hizmet vermekteyiz

Gül Palas Otel

Merkez / Kütahya
Gül Palas Otel; Kütahya ilimizin merkezinde konumlanmış olan bir işletmedir. Belediye Meydanı'nda bulunan bu işletme 1966 yılında kurulmuştur.

Çinili Otel

Merkez / Kütahya
Çinili Otel, Kütahya'nın şehir merkezinde yıl boyunca misafirlerini ağırlamaktadır.

Atay Pansiyon

Merkez / Kütahya
Kütahya'da merkezi bir konumda yer alan ve siz misafirlerin ihtiyaçlari ön planda tutularak dizayn edilmis konaklama birimlerine ev sahipligi yapan Atay Pansiyon, dört mevsim boyunca hizmet vermektedir.

Çimen Apart Hotel

Merkez / Kütahya
Çimen Apart Hotel, Türkiye'nin batısında yer alan Ege Bölgesi'nin en kuzey kesiminde, Kütahya Merkez'de yer almaktadır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Kütahya Hatuniye Camisi Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Kütahya Hatuniye Camisi Hakkında

Kütahya Hatuniye Camisi Otelleri Minare kaidesinde görülen ve zorlukla okunabilen kitabesinden, Rabia Hatun tarafından onarıldığı ve minare eklendiği öğrenilmektedir. Caminin girişindeki bir levhada ise 1573-1574 tarihi yazılıdır. XVI.yüzyıl arşiv kayıtlarında bu yapının ismine rastlanmamaktadır. Bu bakımdan caminin yapımı ile ilgili kesin bir tarih verilememektedir. Yapı üslubundan XVI.-XVII.yüzyılda yapıldığı düşünülmektedir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır