Kurucaşile Otelleri

Kurucaşile otelleri, en uygun Kurucaşile otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Kurucaşile Otelleri

Genel Bilgi

Bartın şehir merkezine 52 km uzaklıkta Karadeniz kıyısında şirin bir ilçedir.Gezilecek yerler:Kapısuyu Plajı: Kurucaşile ilçe merkezine üç Km uzaklıktaki Kapısu köyünde bulunan bu plaj yaklaşık 1 kilometrelik doğal kumsalıyla Kurucaşile' liler kadar çevre il ve ilçelerden gelen insanlar tarafından da rağbet edilmektedir.Karaman Plajı: BARTIN Kurucaşi

Çesmi Çakraz Yörük Otel & Kamping

Amasra / Bartin
Denize 0 km 4 dönüm arazi üzerine kurulmuş, yerli ve yabancı turistlere her türlü konaklama hizmeti veren işletmemizde, 10 Kıl Çadır (Bungalov) odaların yanı sıra geniş meyve bahçemizde kuracağınız çadırınızda yada karavanınızda kamp yapma olanağı vardır.

Kure Dag Evi

Ulus / Bartin
Küre Dağ Evi, Küre Dağları Milli Parkı sınırlarının içersinde yer alan ve milli parka giriş noktalarından birisi olan Bartın ilinin Ulus ilçesi'ne bağlı Aşağıçerçi Köyü'nde yer almaktadır.

Amasra Sunrise Otel

Amasra Merkez / Amasra / Bartin
tesisimiz 2020 haziran ayında yeni açılmış olup 30 oda ve 76 kişilik maksimum kapasitesi ile siz değerli misafirlerimize hizmet vermektedir.

Diamond Hotel Amasra

Amasra / Bartin
Diamond Hotel Amasra Bartın, Amasra Bölgesi'nde bulunmaktadır. Açık yüzme havuzunda eğlenerek serinleme imkanı bulabileceksiniz. Tesis oda kahvaltı konseptinde hizmet vermektedir. Tesiste bulunan kapalı restoranda yemeklerinizi yiyebilirsiniz.

Günter Seher Otel

Amasra / Bartin
Amasra Günter Otel'de bulunan yüzme havuzu tüm misafirlerimizin kullanabileceği, her gün temizlenen bir havuzdur....

Amasra Ceylin Otel

Amasra / Bartin
2009 yılında çıktığımız bu yolda, otelcilik sektöründeki en yeni ve kaliteli standartları sizlerle buluşturmayı amaç edindik.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Kurucaşile Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Kurucaşile Hakkında

Kurucaşile Otelleri Bartın şehir merkezine 52 km uzaklıkta Karadeniz kıyısında şirin bir ilçedir.Gezilecek yerler:Kapısuyu Plajı: Kurucaşile ilçe merkezine üç Km uzaklıktaki Kapısu köyünde bulunan bu plaj yaklaşık 1 kilometrelik doğal kumsalıyla Kurucaşile' liler kadar çevre il ve ilçelerden gelen insanlar tarafından da rağbet edilmektedir.Karaman Plajı: BARTIN Kurucaşile yol güzergahında ve Bartın’a 45,Kurucaşile merkezine 17 Km uzaklıkta bulunan Karaman plajı 200 metrelik kumsalı,koy olma konuma ve sığ denizei dolayısı ile çevredeki vatandaşların yaz aylarında yoğun olarak denize girdkleri plajlardan biridir.Liman Mevkii: İlçe merkezinde Liman mevkiinde bulunan iki küçük plaj özellikle ilçe merkezinde denize girmek isteyenlerin ihtiyaçlarını karşılamaktadır.Fakat genellikle ilçe halkı limanda bulunan fenerin etrafında denize girmeyi tercih etmektedir.Yeraltı Plajı: İlçe merkezine 4 km uzaklıkta ve Cide İlçesi sınırları içerisindeki bu plaja ancak tekne ile gidilmektedir.Gökçekale Koyu: Kurucaşile-Cide yolu güzergahında bulunan bu koy ilçe merkezine 7 Km uzaklıktadır.Cide ilçesinin mülki sınırlarıda kalmakla beraber gerek sığ ve güvenli denizi ve gerekse olta balıkçığına uygun olması dolayısıyla Kurucaşile’li vatandaşlar tarafından yoğun olarak kullanılmaktadır.Tekkeönü Plajı: Ovatekkeönü sınırları içer-isinde bulunan plaj yaklaşık 300 metre doğal sığ kumsalı ile yaz aylarında yoğun rağbet gören plajlardan biridir.Çambu yalısı: Hisar köyünde mevcut kalenin batı bölümün de yer alan bu şirin koyumuz ikiyüz metrelik çok güzel bir kumsala sahiptir. Başta çevre köylerimizden gelen insanlarımız olmak üzere yaz aylarında yoğun talep gören kumsallarından biridir.Gölderesi Şelalesi: Kurucaşile ilçe merkezine 18 km.uzaklıkta bulunan bu şelaleye kanatlı köyünden 3 km lik orman yolu katedilerek gidikebilmektedir.Kapısu Deresi: Kapısuyu deresi Kurucaşile ve Cide İlçesi ile beraber Bartın Ve Kastamonu il sınırını oluşturmaktadır.Başköy köyüne kadar kenarında piknik yapılabilecek alanlarda bulunan bu dere tracking sporu içinde de son derece uygundur.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır