Kumkale Şehitliği Otelleri

Kumkale Şehitliği otelleri, en uygun Kumkale Şehitliği otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Kumkale Şehitliği Otelleri

Priamos Pansiyon

Merkez‎ / Çanakkale
Tarih ile iç içe, sakin ve huzurlu bir ortam içerisinde ailenizle birlikte rahatça konaklayabileceğiniz otantik bir ortamda siz değerli misafirlerimizi ağırlamaktan mutluluk duyarız.

Hisarlık Otel

Merkez‎ / Çanakkale
Hisarlık Hotel, 11 oda ve 24 yatak kapasiteli, aile tarafından işletilen küçük bir oteldir. Her odada bir numara olduğu kadar bir isim de vardır. Truva kahramanlarının adları - Hector, Paris, Priam, Helen, Aeneas ve diğerleri - her kapıya yazılmıştır.

Troia Tusan Hotel

Güzelyali / Merkez? / Çanakkale
Çanakkale’ nin en güzel konumlarından biri olan Güzelyalı' da bulunan 4* Troia Tusan Hotel çam ormanları içinde şahane deniz manzarası ve her türlü konforu ile eşsiz bir dinlenme tesisidir.

Iris Hotel

Güzelyalı / Merkez‎ / Çanakkale
İris Hotel ; Çanakkale’ye 15 km uzaklıkta, sırtını çam ormanlarına dayamış, yüzünü engin denizin maviliğine dönmüş Güzelyalı semtinde, deniz kıyısındadır.

Ida Kale Resort Otel

Güzelyalı / Merkez‎ / Çanakkale
Sahilde yer alan bu otel açık yüzme havuzu, özel plaj alanı ve uydu TV'li klimalı konaklama birimleri sunmaktadır. İda Kale Resort Hotel'in tüm odaları sade mobilyalarla döşenmiştir. Her birinde minibar ve kasa yer almaktadır.

Mola Camping

Merkez‎ / Çanakkale
Mola Camping, geçen yıl faaliyete geçmiştir. Bungalow haricinde çadır hizmetimiz de verilmektedir.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Kumkale Şehitliği Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Kumkale Şehitliği Hakkında

Kumkale Şehitliği Otelleri Kumkale Şehitliği 25 Nisan 1915 sabahı Anadolu sahiline çıkan düşman kuvvetlerine karşı koyan ve 28-30 Nisan’da denizden açılan ateş sonucu hayatlarını kaybeden 14. batarya personeli için 1983’te yapılmıştır. Alçak bir duvarın çevrelediği şehitliğin içindeki temsili yapılmış mermer mezar taşlarında burada şehit olanların isimleri yazılıdır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır