Kültür ve Sanat Evi Otelleri

Kültür ve Sanat Evi otelleri, en uygun Kültür ve Sanat Evi otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Kültür ve Sanat Evi Otelleri

Genel Bilgi

Marmaris Kültür ve Sanat evi Marmaris halkının boş zamanlarını değerlendirebilmesi,bir çok etkinliğe şahitlik olunabilimesi için yapılmıştır.Alan ölçüsü toplam;1837 metrekare olan merkezde zemin kat galeri salonları olarak dizayn edilmiştir.Sanat kursları,etkinlikleri takip edebilmek için etkinlik programlarına bakınız.Ücretsiz kurslardan faydalanabil

Sezin Apart

Merkez / Marmaris / Muğla
Sezin apart, misafirlerine 20 yıldan beri hizmet veren bir aile işletmesidir. Sezin Apart, size her zaman sevgi, saygı ve iyi niyetiyle hoşgeldiniz der. Sezin apart, size Marmarisin yemyeşil ortamında sakin, huzurlu, güvenli bir ortam sunar.

Özcan Otel

Merkez / Marmaris / Muğla
Özcan Otel 1988'den beri hizmet vermekte olup, tatilinizde size rahat ve temiz bir ortamda konaklama sağlayan bir aile işletmesidir.

Halıcı Hotel

Marmaris / Muğla
Marmaris merkezinde konumlanan “Halıcı Hotel”, plaja 4 dakikalık yürüme mesafesinde. Akdeniz'e 100 metre mesafede faaliyet gösteren bu otel, özel balkonlu ve klimalı odalara ev sahipliği yapmaktadır.

Arya Roof House

Marmaris Merkez / Marmaris / Muğla
Arya Roof House'ta modern bir tarz ve konfor dikkate alınarak yeni renove edilmiştir.

Basils Apart Hotel

Marmaris Merkez / Marmaris / Muğla
Doğal güzellikleri ve muhteşem plajları ile dikkat çeken Marmaris’te hizmet veren Basils Apart Hotel, misafirlerine tatilde eğlenceyi doyasıya yaşatıyor.

Nirvana 2 Apart Hotel

Marmaris Merkez / Marmaris / Muğla
Nirvana 2 Apart toplam 16 odayla hizmet vermektedir.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Kültür ve Sanat Evi Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Kültür ve Sanat Evi Hakkında

Kültür ve Sanat Evi Otelleri Marmaris Kültür ve Sanat evi Marmaris halkının boş zamanlarını değerlendirebilmesi,bir çok etkinliğe şahitlik olunabilimesi için yapılmıştır.Alan ölçüsü toplam;1837 metrekare olan merkezde zemin kat galeri salonları olarak dizayn edilmiştir.Sanat kursları,etkinlikleri takip edebilmek için etkinlik programlarına bakınız.Ücretsiz kurslardan faydalanabilmek için kayıtlar bölümünü takip ediniz.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır