Koyunbaba Türbesi Otelleri

Bu yerdeki 6 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Koyunbaba Türbesi Otelleri

Genel Bilgi

Bodrum Koyunbaba Türbesi Gümüşlük-Gümüşkaya mevkiinde,denize paralel bir alandadır.Ziyaret etmek için gelenler yoğunluktadır.Koyunbaba'nın asıl adı Seyit Ali’dir. Peygamber soyundan geldiği ileri sürülür. Bursa’da çobanlık yaptığı sırada ağayla her iki kuzudan birini almak üzere anlaşır. Bir süre sonra kırk kuzusu olur. Bunları alarak Osmancık’a yerle

İbak Sunny Houses

Gümüşlük / Bodrum / Muğla /
İbak Sunny Houses, güneşin tadını çıkarabileceğin açık yüzme havuzu, ev sıcaklığındaki odaları ve deneyimli personelleriyle misafirlerine eğlenceli bir tatil vadediyor.

Misket Otel

Gümüşlük / Bodrum / Muğla /
Denize 80 m mesafede misafirlerini ağırlayan otel, yöre mimarisine uygun dekorasyonu ve huzurlu atmosferi ile ön plana çıkıyor.

Villa Sakin

Gümüşlük / Bodrum / Muğla /
Villa Sakin'de minibar, veranda, elektrikli çay makinesi her odada mevcuttur. Bazı odalardan bahçe manzarası açılmaktadır. Her odada özel bir banyo bulunmaktadır. Otelde her gün kontinental kahvaltı servis edilir.

Tramonto Evleri

Gümüşlük / Bodrum / Muğla /
Bahçe manzarası ve sezonluk açık yüzme havuzuna sahip Gümüşlük Tramonto Evleri, Bodrum'da, Gümüşkaya Plajı'na kısa bir mesafede cazip bir konumda konaklama olanağı sunmaktadır.

Vega Boutique & Aparts

Gümüşlük / Bodrum / Muğla /
Klimalı konaklama biriminde düz ekran uydu TV vardır. Bazı birimlerde oturma alanı ve/veya balkon bulunur. Ayrıca mikrodalga fırın içeren bir mutfak da mevcuttur. Buzdolabı ve set üstü ocağın yanı sıra elektrikli su ısıtıcısı sunulmaktadır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Tavsiye Ettiğimiz Tatil Yerleri

Koyunbaba Türbesi Hakkında

Bodrum Koyunbaba Türbesi Gümüşlük-Gümüşkaya mevkiinde,denize paralel bir alandadır.Ziyaret etmek için gelenler yoğunluktadır.Koyunbaba'nın asıl adı Seyit Ali’dir. Peygamber soyundan geldiği ileri sürülür. Bursa’da çobanlık yaptığı sırada ağayla her iki kuzudan birini almak üzere anlaşır. Bir süre sonra kırk kuzusu olur. Bunları alarak Osmancık’a yerleşir. Her yirmi dört saatte bir koyun gibi melediğinden adı “Koyunbaba” kalır. Koyunbaba adına yazılmış çok fazla rivayet vardır.

Koyunbaba Türbesi Hakkında Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır