Konuralp Hamamı Otelleri

En uygun Konuralp Hamamı otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Konuralp Hamamı Otelleri

Genel Bilgi

Düzce merkezindeki Konuralp Camisi’nin yakınında küçük bir hamamdır. Bu hamamın ne zaman ve kimin tarafından yaptırıldığını gösteren bir kitabesi bulunmamaktadır.Düzce’nin en eski yapılarından biri olan bu hamamın güney dış duvarı antik yapılardan alınmış mermer bloklarla örülmüştür. Bunun dışında hamam moloz taşlarla yapılmıştır. Dikdörtgen planlı ol

Apart Atlantis

Düzce Merkez / Düzce
Apart Atlantis'in daireleri profesyonel ekiplerimiz tarafından temizlenmekte ve dezenfekte edilmektedir. Nevresim takımları, havlular her müşteriden sonra düzenli olarak değişmektedir.

Evcek Pansiyon - Kır ve Çay Bahçesi

Merkez / Düzce
Bu otel Düzce şehir merkezinde bulunan ve ücretsiz Wi-Fi ile klimalı odalar sunmaktadır. Düzce Otelde ayrıca bir ön büro, günde 24 saat açın ve misafirler kürek Cumayeri geziler organize yardımcı olabilir sahiptir.

Grand Beyaz Saray Otel

Merkez / Düzce
Düzce şehir merkezine yürüme mesafesinde bulunan Grand Beyaz Saray Otel, iş, turizm ve eğlence odaklı konaklamalar için konforlu bir alternatif sunuyor. Tesisin modern dekorasyona sahip 48 odası mevcut.

Royal Business Otel

Merkez / Düzce
Otelimiz özellikle iş dünyası mensuplarına göre dizayn edilerek genel, idari toplantı ve konaklamalar için 25 oda olmak üzere 59 kişi kapasitesindedir. Odalarda standart mini bar, çelik kasa, sıcak ikram ve sınırsız internet (Wi-Fi) hizmeti sunulmaktadır.

Otel Düzce Sürur & Spa

Merkez / Düzce
Düzce şehir merkezinde yer alan Hotel Düzce Surur, sauna ve Türk hamamı içeren spa olanakları sunmaktadır. Otelde ayrıca kapalı yüzme havuzu ve oturma alanı içeren bir teras vardır.

Otel Almina Park

Merkez / Düzce
Otel Almina Park 3 suit oda olmak üzere 35 oda, 43 yatak, 72 kişi kapasitesine sahiptir.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Konuralp Hamamı Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Konuralp Hamamı Hakkında

Konuralp Hamamı Otelleri Düzce merkezindeki Konuralp Camisi’nin yakınında küçük bir hamamdır. Bu hamamın ne zaman ve kimin tarafından yaptırıldığını gösteren bir kitabesi bulunmamaktadır.Düzce’nin en eski yapılarından biri olan bu hamamın güney dış duvarı antik yapılardan alınmış mermer bloklarla örülmüştür. Bunun dışında hamam moloz taşlarla yapılmıştır. Dikdörtgen planlı olup, girişin sağ ve solunda iki hücre, soğukluk ve sıcaklık bölümlerinden meydana gelmiştir. Sıcaklık ve soyunmalık arasındaki haçvari büyük paye iki bölümü birbirinden ayırdığı gibi meydana gelen kare planlı alan dört kubbe ile örtülmüştür. Hamamın üzeri çatı ile kaplı olup, sıcaklık kısmının bulunduğu mekanın üzeri çatı ile kaplıdır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır