Konak Meydanı Otelleri

Konak Meydanı otelleri, en uygun Konak Meydanı otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Konak Meydanı Otelleri

Genel Bilgi

İzmir Konak Meydanı, İzmir'in Konak ilçesinde yer alan, şehrin İzmir Cumhuriyet Meydanı ve Gündoğdu Meydanı'yla birlikte en önemli meydanlarından biridir.Kurtuluş savaşının başlangıç simgelerinden olan ilk kurşun anıtı,geçmişimizin ibadethaneleri,ve günümüzün kent idare binaları,kurtuluş savaşının bitişinin simgesi olan tarihi belediye binasi,izmirin

Svalinn Hotel

Gaziemir Merkez / Gaziemir / İzmir
İzmir'in Gaziemir mevkiinde bulunan Svalinn Hotel, Adnan Menderes havalimanı'na ve fuara yakın konumu ayrıca konforlu imkanlarıyla bölge içinde ön plana çıkan İzmir Otelleri arasında yer alıyor.

Life Corner Hotel

Basmane / Konak / İzmir
Otelin genel alanları ve tüm konuk odaları klimalıdır. Otel bünyesinde sigara içilmeyen odalar mevcuttur. Otelin içerisinde farklı amaçlara yönelik olarak dekore edilmiş ve teknik olarak donatılmış toplantı odası da bulunmaktadır.

Merkez Oteli

Basmane / Konak / İzmir
Otelimiz Basmane/konak/izmirde bulunan tesisimiz basmane tren garı ve basmane metrosuna 50 metre uzaklıktadır.oteilmizin 16 odası bulunmaktadır.odalarımızda tek kişilik 2 yatak bulunmakta olup,çift kişilikte kullanılabilmektedir.

Hotel Baylan Basmane

Basmane / Konak / İzmir
Hotel Baylan Basmane; 30 oda ve 57 yatak kapasitelidir. 2020 yılında yenilenen banyolar ve yeni görünümü ile konuklarına daha kaliteli hizmet vermeyi amaçlamaktadır.

Konak Saray Hotel

Çankaya / Konak / İzmir
Modern mobilyalarla donatılmış Konak Saray Hotel'deki klimalı odalarda düz ekran uydu bağlantılı TV'ler vardır. Çay ve kahve makineleri ve bir mini barı ile samimi bir okuma alanı bulunmaktadır. Her odada standart en-suite banyolar mevcuttur.

Vatan Otel

Çankaya / Konak / İzmir
16.yüzyıl sonlarından yakın zamanımıza kadar eski bir Osmanlı hanı tarzında olan bina 2007 yılında yapılan otel restorasyonundan sonra özenle dekore edilerek hizmete açılmıstır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Konak Meydanı Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Konak Meydanı Hakkında

Konak Meydanı Otelleri İzmir Konak Meydanı, İzmir'in Konak ilçesinde yer alan, şehrin İzmir Cumhuriyet Meydanı ve Gündoğdu Meydanı'yla birlikte en önemli meydanlarından biridir.Kurtuluş savaşının başlangıç simgelerinden olan ilk kurşun anıtı,geçmişimizin ibadethaneleri,ve günümüzün kent idare binaları,kurtuluş savaşının bitişinin simgesi olan tarihi belediye binasi,izmirin meşhur imbatı, denizi, kızı, kumrusu, güvercini kısacası her şeyi Konak Meydanın da bulabilirsiniz.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır