Koçtaş (Alanya) Otelleri

Koçtaş (Alanya) otelleri, en uygun Koçtaş (Alanya) otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Koçtaş (Alanya) Otelleri

Genel Bilgi

Ev geliştirme perakendeciliğinin lider kuruluşu Koçtaş, ilk mağazasını 1996 yılında İzmir Bornova' da açtı. Bunu Antalya, İzmir Balçova ve Bodrum mağazaları takip etti. 2000 yılında Avrupa' da pazar lideri ve ev geliştirme perakendeciliğinde dünya üçüncüsü B&Q ile imzalanan ortaklık anlaşmasından sonra mağaza açılışları devam etmiştir. Koçtaş mağazala

Antique Roman Palace

Oba / Alanya / Antalya
Mükemmel bir otel ve güler yüzlü personel, eşsiz doğal güzelliklerle birleşince, Alanya'da her yıl gelmek isteyeceğiniz bir oteliniz olacaktır.

Oba Time Hotel

Oba / Alanya / Antalya
Alanya'nın berrak ve serin denizine özel plajı ile bağlanmakta olan,eşsiz güzellikteki Toros dağları altında muhteşem bir tatil fırsatı sizlere sunmaktadır.

Moonlight Hotel

Oba / Alanya / Antalya
Akdeniz’in kalbi Alanya kıyılarında bir aile işletmesi olan Moonlight Hotel , muhteşem bir tatil için aradığınız adres olabilir. Evcil hayvan dostu olan otel de tüm sevdikleriniz yanınızda olacak..

Artemis Princess Hotel

Oba / Alanya / Antalya
Alanya Obagöl mevkiinde halk plajına 200m. mesafede,Alanya şehir merkezine 4 km. Antalya havaalanına 130 km. uzaklıkta bulunan Artemis Princess Hotel, iki binadan oluşmuş olup, 146 oda 292 yatak kapasitesindedir.

Bella Rose Apart Hotel

Oba / Alanya / Antalya
Bella Rose Apart Hotel'de, kendi evinizde rahat edebileceğiniz her türlü konfor yer almaktadır.

Polat Tatil Evleri

Alanya / Antalya
Ailenizle ve sevdiklerinizle beraber hayalini kurduğunuz muhteşem bir tatil için tercihiniz Polat Tatil Evleri olsun. Firmamız günlük ve haftalık kısa dönem kiralama hizmeti vermektedir. Firmamıza ait 4 adet lüks daire bulunmaktadır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Koçtaş (Alanya) Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Koçtaş (Alanya) Hakkında

Koçtaş (Alanya) Otelleri Ev geliştirme perakendeciliğinin lider kuruluşu Koçtaş, ilk mağazasını 1996 yılında İzmir Bornova' da açtı. Bunu Antalya, İzmir Balçova ve Bodrum mağazaları takip etti. 2000 yılında Avrupa' da pazar lideri ve ev geliştirme perakendeciliğinde dünya üçüncüsü B&Q ile imzalanan ortaklık anlaşmasından sonra mağaza açılışları devam etmiştir. Koçtaş mağazalarında dekoratif ürünlerden mobilyaya, ev tekstili ürünlerinden mutfak, banyo ve seramiğe, bahçe mobilyalarından aydınlatma ürünlerine, genç odasından hazır perdeye, halıdan boyaya ve parkeye kadar on binlerce ürün satılıyor.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır