Kurban bayramı otellerinde %50’ye varan indirim fırsatlarını kaçırma!Kurban bayramı otellerinde %50’ye varan indirimler!
Fırsatları İncele
Yardım

Loading...
Sırala

Ramada Hotel & Suites İzmir Kemalpaşa

Müthiş
9.1
Kemalpaşa Merkez, Kemalpaşa, İzmir
Zumbara ile Sonra Öde
Taksitli Ödeme Seçeneği
Ramada Hotel & Suites İzmir Kemalpaşa, Ege konsepti ile tasarlanmış toplam 116 odası bulunmaktadır. Cherry Alacarte Restaurantımız Türk Dünya ve Ege mutfaklarından butik lezzetler sunmaktadır.
Müthiş
9.1

Old Farm Hotel

İyi
7.4
Kemalpaşa Merkez, Kemalpaşa, İzmir
Zumbara ile Sonra Öde
Taksitli Ödeme Seçeneği
Kredi Kartı Gerekmiyor
Konukseverliğin doğayla bütünleştiği Old Farm Hotel; İzmir'in Kemalpaşa İlçesinde misafirlerine özel bir konaklama deneyimi yaşatmak için, 30 dönüm özel bir çiftliğin içinde kurulmuştur.
İyi
7.4

Kemalpaşa

Tatil beldeleriyle dolu İzmir'in doğusunda yer alan Kemalpaşa, güzel bir tatil geçireceğiniz ilçelerden biri. Antik dönem kalıntılarını görüp, tertemiz denizlerinde yüzmenin keyfini çıkaracağınız Kemalpaşa; otellerinde ailece konforlu bir konaklama imkanı sunuyor siz ziyaretçilerine. Kemalpaşa otelleri için rezervasyonunuzu otelz.com üzerinden yapabilir, ilçenin civarındaki beldelere günübirlik geziler düzenleyerek farklı yerleri keşfe çıkabilirsiniz.

Kemalpaşa'da görülecek tarihi değerlerin başında Hitit Karabel Anıtı, Kemalpaşa'nın simgesi haline gelmiş, daha çok "Laskaris Sarayı" olarak bilinen Kemalpaşa Kız Kulesi ve Tarihi Hamam gelir. Kemalpaşa, geçmişin izlerini taşımasının yanında yaz tatili için muhteşem deniz ve kumsal birlikteliği ile doğal güzellikleri arayanların beklentilerine cevap veren tatil beldelerine de yakındır. Kaplıcalarında şifa bulup tertemiz denizinde yüzebileceğiniz Armutlu, birbirinden şirin tatil köyleri ve otellerin bulunduğu Ören, dağ yürüyüşü yapacağınız Bağyurdu, Neolitik Tabakaları görebileceğiniz Ulucak, çadırınızı kurup kamp yapabileceğiniz Yukarıkızılca, Kemalpaşa civarında gezilecek yerler olarak sayılabilir. Yemyeşil ağaçları ve rengarenk çiçekleriyle Kazak Vadisi ise Kemalpaşa'da hiç sıkılmadan huzur içinde zaman geçireceğiniz bir yer.

 Kemalpaşa'da hem çok lüks hem de uygun bütçeli birçok otel bulunmakta. Hepsinin ortak özelliği ise yeme içme seçeneklerinden sağladıkları konfora kadar her şeyin sizin ihtiyaçlarınıza cevap verecek kalitede olmaları.

Uygulamada devam et
Seyahatlerinizi rezerve edip yönetmenin en kolay yolu
otelz-loader
Yükleniyor