Kayseri Kadı Hamamı Otelleri

Kayseri Kadı Hamamı otelleri, en uygun Kayseri Kadı Hamamı otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Kayseri Kadı Hamamı Otelleri

Emin Koçak Hotel

Merkez / Melikgazi,Kayseri
Emin Koçak Hotel, yenilenmiş mimari yapısı ve konseptiyle siz değerli konuklarımızın beğenisine sunulmuştur. Otelimiz şehir merkezinde olup Erciyes Kayak Merkezi'ne ve Kapadokya Bölgesi'ne en yakın noktada yer almaktadır.

Park Hotel Kayseri

Melikgazi / Kayseri
Otelimiz Sehir Merkezinde bulunmaktadir. Tüm resmi kurumlara ve özel hastaneler bölgesine çok yakin konumdadir.

Kayseri Köşk Hotel

Merkez / Melikgazi,Kayseri
Siz müşterilerimize özel olarak tasarlanmış odalarımız ile şehir merkezinde her türlü ihtiyacınızı yürüme mesafesinde karşılayabileceğiniz konumu ile en iyi hizmeti vermeyi amaçlıyoruz.

Büpa Hotel

Melikgazi / Kayseri
Büpa Hotel, odalarına giriş saati 14.00'ten itibaren başlar. Odalardan çıkış saati ise en geç 12.00'dir. Evcil hayvan kabul edilmez. Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı mevsim koşullarına bağlıdır.

Panorama Rezidans

Merkez / Melikgazi,Kayseri
Panorama Rezidans, 1+0, 1+1, 2+1 king ve süit dairelerle, 20 daire farklı iç dizaynı ile hizmetinizdedir. 20 araçlık ücretsiz otoparkımız mevcuttur.

Grand Ulger Hotel

Melikgazi / Kayseri
Grand Ülger Hotel Kayseri'de siz değerli konuklarına keyifli bir konaklama sağlamak amacıyla profesyonel olarak hizmet vermektedir. Otelimiz 5 suit, 28 standart oda olmak üzere toplam 33 oda kapasitedir.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Kayseri Kadı Hamamı Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Kayseri Kadı Hamamı Hakkında

Kayseri Kadı Hamamı Otelleri 1542 yılında yaptırılmıştır. Kubbeli bir hamamdır ve Kubbesi son zamanlarda tamir görmüş üzerinde küçük pencereli silindir şeklinde, üstü yarım küre ile kaplı bir kulesi vardır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır