Kayseri Atatürk Evi Müzesi Otelleri

En uygun Kayseri Atatürk Evi Müzesi otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Kayseri Atatürk Evi Müzesi Otelleri

Genel Bilgi

Arya Rezidans Otel

Melikgazi / Kayseri
Tesisimiz de çatı terasımız vardır. Siz değerli müşterilerimize Kayseri manzarasında bir kahve ikram etmek isteriz.

Talaslıoğlu Otel

Melikgazi / Kayseri
Tüm odalarda saç kurutma makinesi ve duş içeren özel banyo, uydu TV ve gardrop vardır. Seccade de mevcuttur. Talaslıoğlu'nda her sabah kahvaltı salonunda açık büfe kahvaltı sunulmaktadır.

Büyük Otel

Melikgazi / Kayseri
umhuriyet meydanına 2 dakika, Bankalara 5 dakika,Devlet Hastahanesi, tren garına 6 dakika, meydan ve Kayseriforum AVM'ye 4 dakika Kayseripark AVM'ye 10 dakika Erciyes Üniversitesi ve Köşk Kışla'ya 15 dakika, Erciyes kayak merkezine 25 dakika mesafede o

Merve Deluxe Rezidans & Balo Salonu

Melikgazi / Kayseri
Merve Deluxe Otel misafirlerine iş ve tatil amaçlı seyahatlerinizde ev sıcaklığında benzersiz bir konaklama alternatifi sunmaktadır.

Grand Ulger Hotel

Melikgazi / Kayseri
Grand Ülger Hotel Kayseri'de siz değerli konuklarına keyifli bir konaklama sağlamak amacıyla profesyonel olarak hizmet vermektedir. Otelimiz 5 suit, 28 standart oda olmak üzere toplam 33 oda kapasitedir.

Mira Residance

Melikgazi / Kayseri
Mira Residance'ın 1+1 ve 2+1 odalarımız geniş ve ferahtır. LCD TV, mini bar, özel oturma alanı ve yatak odaları bulunmaktadır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Kayseri Atatürk Evi Müzesi Hakkında

Kayseri Atatürk Evi Müzesi Otelleri Kayserinin Melikgazi ilçesinde bulunmaktadır. 1983 yılında düzenlenerek ziyarete sunulmuştur. İlginç mimari özelliklere sahip, el işçiliği fazla olan bir mimarlık yapısıdır. Müzede 41 adet eser yer almaktadır. Mustafa Kemal Atatürk’ün kaldığı konak olarak ta tarihte önemli bir yere sahiptir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır