Limanağzı Otelleri

Bu yerdeki 3 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Limanağzı Otelleri

Nuri's Beach Bungalow

Limanağzı / Kaş,Antalya
Ulaşımın tesisimize ait özel tekneler ile yapıldığı işletmemizde, araç trafiği ve şehir gürültüsünden uzakta doğa ile iç içe, huzurlu bir tatil sizi beklemektedir. Ahşap evlerimizde doğallığın yanında konfordan da taviz vermedik.

Delos Beach Hotel

Limanağzı / Kaş,Antalya
Delos Beach Hotel misafirleri için sade bir dekor ile tasarlanmış 3 çeşit klimalı toplam 18 oda ile özgün bir konaklama tesisidir.

Kabakçı Köşkü

Merkez / Kaş / Antalya
Kabakçı Köşkü Muhteşem Kaş ve Körfez manzarasına sahip bir tepenin üzerinde yer almaktadır. Olağanüstü Deniz Manzarası ve son derece zevkli döşenmiş mobilyaları ile sizlere himeti sunan Apart daireler bulunmaktadır.

Kabapiynar

Kaş / Antalya
Kabapiynar Çiftlik Evi, yakın zamanda yenilenmiş modern tasarımlı taş köy evimiz, göz alabildiğine doğanın içinde kalabalıktan uzak, huzur içinde bir dinlenme imkanı sunuyor.

Villa Anka

Kaş / Antalya
Villa Anka, baş döndürücü manzarasıyla sizi kendine aşık eder. Ünlü Danimarkalı mimar Peter Bolther tarafından tasarlanan villa, antik Akdeniz'in ve Tarihi Likya Yürüyüş Yolu'nun kıyısında, lüks, konfor ve modernliği bir arada yakalayabilmiştir.

Villa Andız

Kaş / Antalya
Yeniköy’deki Villa Andız’ın taptaze havasını içinize çekip ve villanın arkasındaki Andız ağacının gölgesinde nefes kesici Akdeniz manzarasının tadına varabilirsiniz.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Limanağzı Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır