Gömbe Otelleri

En uygun Gömbe otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Gömbe Otelleri

Villa Çimen

Kaş / Antalya
illa Çimen; Kalkan İkizce Köyünde konumlanan özel korunaklı ve ısıtmalı havuzlu yazlık kiralık villamız sevdiklerinizle dış gözlerden, doğa ve yeşillikler içerisinde, kusursuz, mutlu, eğlenceli, zevkli, yılın tüm yorgunluğunu bırakacağınız, trafik gürü

Villa Arya Kalkan

Kaş / Antalya
Villa Arya Antalya Kalkan İslamlar'da yer almaktadır. Doğa içerisinde yeni bir yapı olarak konumlandırılmıştır. Villa Arya, taş mimarisi ve şık dekorasyonu, ısıtmalı kapalı havuzu, korunaklı açık havuzu ve çocuk havuzu ile ön plana çıkmaktadır.

Villa Aria İslamlar

Kaş / Antalya
Antalya'nın Kaş ilçesine bağlı Kalkan'ın İslamlar Köyü'nde yada antik ismi ile Bodamia olarak bilinen tarihi yerleşim bölgesinde bulunan Villa Aria şık tasarımıyla çekirdek ailelerin ve balayı çiftlerinin gözdesidir.

Villa Taş Ev

Kaş / Antalya
Villa Taş Ev Kaş, Kalkan İslamlar Köyü’nde bulunan özel bir villadır. Doğa içinde bulunan bu lüks villamız 3 odalı 6 kişiliktir. Villamıza market, manav, restoranlar sadece 5 dakika yürüyüş mesafesindedir.

Villa Sedir

İslamlar / Kaş
Villa Sedir, Kalkan İslamlar'da harika doğa içerisinde havuzu korunaklı ahşap villadır.

Villa Han

Kaş / Antalya
Üzümlü Çayköy bölgesinde yer alan 2 yatak odası ve 4 kişilik konaklama kapasitesine sahip Villa Han, ideal olarak balayı villaları arasında en sık tercih edilen konutlardan birisidir.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Gömbe Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır