Yardım

Adnan Menderes Havaalanı Otelleri

Loading...
Sırala

Volley Hotel İzmir

İyi
7.4
Alsancak, Konak, İzmir
Şehrin kalbindeki eviniz Volley Hotel İzmir, modern ve sade tasarımı ile konforlu konaklama imkanları sunmaktadır.
İyi
7.4

Le Monde Beach Resort & Spa

İyi
7.8
Merkez, Dikili, İzmir
Aileniz ile Mutluluğa Katılın! Madra Dağları ile muhteşem Ege Denizi’nin buluştuğu Dikili’de düz bir arazi üzerinde konumlanan Le Monde Beach Resort & Spa ,minik misafirlerimiz eşliğindeki ailelerimize unutulmaz tatil anıları vadediyor.
İyi
7.8

Svalinn Hotel

Çok İyi
8.7
Gaziemir Merkez, Gaziemir, İzmir
İzmir'in Gaziemir mevkiinde bulunan Svalinn Hotel, Adnan Menderes havalimanı'na ve fuara yakın konumu ayrıca konforlu imkanlarıyla bölge içinde ön plana çıkan İzmir Otelleri arasında yer alıyor.
Çok İyi
8.7

Zoe Alaçatı

Müthiş
10.0
Çeşme, İzmir
Zoe Alaçatı, Kiklad mimarisi ve Ege’nin dokunuşlarına sağdık kalarak, bugünün modernliği ve konforu göz önüne alınarak oluşturulmuş, her biri farklı plan ve tasarıma sahip odalarıyla misafirlerine keyifli bir tatil sunmaktadır.
Müthiş
10.0

Hotel Vita Naturalis

Müthiş
10.0
Assos, Ayvacık, Çanakkale
Hotel Vita Naturalis, ulusal ve uluslararası standartlara uygun ve resmi makamlarca yayınlanmış tüm yönetmelikleri karşılayan bir tesis olarak küçük de olsa ülke turizmine katkı sağlayacağı umuduyla misafirlerinin hizmetindedir.
Müthiş
10.0

Ferush Butik Otel

Çok İyi
8.6
Urla Merkez, Urla, İzmir
Ferush Butik Otel, birbirinden modern ve şık döşenmiş odalarının yanı sıra terasında yer alan sonsuzluk havuzuyla eşi bulunmaz Ege manzarası eşliğinde yüzme fırsatı sunar.
Çok İyi
8.6

Otel Antikhan

İyi
7.2
Basmane, Konak, İzmir
Ege'nin incisi İzmir'de Ticaret ve Eğlence merkezlerine yakın tarihle iç içe 1857 yılında Ulu Önder Atatürk'ümüzün değerli eşi Latife Hanım'ın babası Uşşakizade Muharrem Bey tarafından inşa edilmiş, 1997 yılında restore edilerek bugünkü Otel Antikhan adı
İyi
7.2

Izmir Tatil Evi

Çok İyi
8.0
Gümüldür, Menderes, Izmir
Gümüldür Ürkmez bölgesi, Ege bölgesinin en uzun halka açik kumsali ve temiz denizine sahip olmasi ile bilinir. Izmir merkeze 50km, Izmir Havalanina 40km mesafededir. Apart otelimiz denize 75m yakinlikta 10. bina konumundadir.
Çok İyi
8.0

Foça Dome Glamping & Suits

Müthiş
9.8
Yeni Foça, Foça, İzmir
Foça’nın şirin köyü Kozbeyli’de çam ve zeytin ağaçları içerisine gizlenmiş glamping çadırlarımız size eşsiz bir doğa tatili fırsatı sunuyor.
Müthiş
9.8

La Casita Apartment

Çok İyi
8.9
Urla Merkez, Urla, İzmir
Urla Meydan’a birkaç adım uzaklıkta hizmet veren La Casita Apartment, misafirlerine bir evin tüm olanaklarını ve konforunu sağlıyor. Misafirler tesisin apart dairelerinde kendi yiyeceklerini hazırlayıp ve diledikleri gibi vakit geçirebiliyor.
Çok İyi
8.9

Lavinya Pansiyon

Kuşadası, Aydın
Kuşadası’nda hizmet veren Lavinya Pansiyon, merkezi konumu ile eğlence, alışveriş ve yeme-içme olanaklarına yakın konumda oluşu ile avantaj sunuyor.

Kozakorman Hotel and Restaurant

Merkezköyler, Bergama, İzmir
Kozak Yaylası'nda, göz alabildiğine yeşil fıstık çamı ormanı içinde, etkileyici ve konforlu tasarımı ile Kozakorman Hotel & Restaurant ruhunuzda iz bırakacak. Kozakorman; dingin ve huzurlu bir tatil geçirmeniz için tasarlanmış bir butik oteldir.

Yeni Mavi İzmir Oteli

Normal
6.8
Bornova, İzmir
Ege Üniversitesi yanında konumlanan Yeni Mavi Otel ulaşımı kolay bir lokasyondadır. Yeni, temiz, sessiz aile ve iş insanlarına özeldir. 2022 yılında hizmete geçmiş olup, toplam 41 daireden oluşmaktadır.
Normal
6.8

Adnan Menderes Havaalanı

İzmir Adnan Menderes Havaalanı ,80`li yıllarda ülke turizmine paralel olarak havacılık sektörünün süratle gelişmesi nedeniyle bölgemizde yeni bir sivil havalimanı inşa edilmesi ihtiyacı doğdu. Bu doğrultuda 17 Kasım 1987 tarihinde DHMİ Adnan Menderes Hava Limanı hizmete açıldı.Dönemin şartlarına uygun olarak inşa edilen havalimanımızda ilerleyen yıllarda özel havayolu şirketlerinin kurulması ve uçuşlarına başlaması nedeniyle terminal ve apron kapasite yetersizliği göstermeye başladı. Bu bağlamda yeni bir dış hatlar terminali ve ilave apron yapımıyla söz konusu sıkıntılar aşılmış oldu.Türkiye’nin en önemli turistik bölgelerinden ve ithalat ihracat merkezlerinden biri olan İzmir, İstanbul ve Bursa’dan sonra en çok ihracat yapılan üçüncü ildir. Bu sebeple İzmir, yoğun trafik akışının olduğu kentlerden biri olma özelliğini taşımaktadır. İzmir Adnan Menderes Havalimanı ise 2011 yılı itibariyle yolcu trafiği bakımından ülkemiz havalimanları arasında dördüncü sırada yer almaktadır.Yurt içi ve Yurt Dışı uçak seferlerini web adresinden öğrenebilirisiniz.Otopark dan faydalanabilir,Havaşı tercih edebilirisiniz.
Uygulamada devam et
Seyahatlerinizi rezerve edip yönetmenin en kolay yolu
otelz-loader
Yükleniyor