İstiklal Caddesi Otelleri

Bu yerdeki 1580 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun İstiklal Caddesi Otelleri

Genel Bilgi

İstiklal Caddesi İstanbul'un en eski semtlerinden olan Beyoğlunda yer alan 1400 metrelik bir cadedir. Cadde ile zamanlarında elçiliklerin ve yabancı nüfusun yoğun olarak yaşadığı bir bölge iken günümüzde cadde boyunca alışveriş merkezleri, eğlence yerleri, restoranlar ve çeşitli türde mekanları ile 24 saat canlı gözde bir bölge haline gelmiştir. Cadde

Union Hotel

Kabataş / Beyoğlu,İstanbul
Union Hotel, müşteri memnuniyetini ilke edinmiş olup onlara özverili bir hizmet vermektedir.

Just Inn Hotel

Sirkeci / Fatih / İstanbul
Tarihi Gülhane Parkı'na 250 metre mesafede yer alan Just Inn Hotel, Sirkeci Semti'nde Ayasofya, Sultanahmet Camii ve Topkapı Sarayı'nın yer aldığı tarihi Sultanahmet bölgesi'ne 900 metre mesafe'de bulunmaktadır.

Lord Morgan Exclusive Design & Cihangir

Cihangir / Beyoğlu / İstanbul
İstanbul'u gezmek için mükemmel bir konuma sahip olan Lord Morgan Exclusive Design & Cihangir, Taksim'de yer alır. Görülmesi gereken yerlere kolay ulaşım avantajına sahip tesis, konuklarına özenli ve konforlu konaklama birimleriyle hizmet verir.

Taksim İstiklal Suites

Taksim / Beyoğlu / Istanbul
Tesis, klima, uydu kanallarını izleyebileceğiniz bir LCD TV, DVD oynatıcı ve ücretsiz Wi-Fi gibi modern olanaklarla donatılmış konaklama birimlerine ev sahipliği yapmaktadır.

Borancik Suites

Beyoğlu / İstanbul
Şehrin kalbinde yenilenmiş tarihi bir binada yer alan Borancık Suites, Taksim Meydanı'na sadece 250 metre mesafededir. Tesis, yenilenmiş tarihi bir binada ses yalıtımlı odalarıyla hizmetinizdedir.

Georges Hotel Galata

Galata / Beyoğlu / İstanbul
20 odalı butik otel, İstanbul’un kültürel merkezinin kalbindeki tarihi binada, Galata Kulesi’nden birkaç adım uzakta ve her daim cıvıl cıvıl olan İstiklal Caddesi’ne 5 dakikalık yürüyüş mesafesinde yer almaktadır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

İstiklal Caddesi Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

İstiklal Caddesi Hakkında

İstiklal Caddesi Otelleri İstiklal Caddesi İstanbul'un en eski semtlerinden olan Beyoğlunda yer alan 1400 metrelik bir cadedir. Cadde ile zamanlarında elçiliklerin ve yabancı nüfusun yoğun olarak yaşadığı bir bölge iken günümüzde cadde boyunca alışveriş merkezleri, eğlence yerleri, restoranlar ve çeşitli türde mekanları ile 24 saat canlı gözde bir bölge haline gelmiştir. Cadde üzerinde bulunan tarihi kiliselerden, Galatasaray lisesine, konsolosluklardan Çiçek Pasajına kadar bir çok farklı zaman dilimleirne dair yapılar görülebilir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır