İskiter Kalesi Otelleri

En uygun İskiter Kalesi otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun İskiter Kalesi Otelleri

Genel Bilgi

Gökçeada Marmaros Butik Otel

Gökçeada‎ / Çanakkale
Gökçeada Marmaros Butik Otel şehrin tam merkezinde 2021 yılında tamamlanmış sıfır binamızdadır. Doğa ve şehir manzaralı odalarda ki tüm eşyalar özenle seçilmiş konfor ve kullanışlı olmasına dikkat edilmiştir.

Kastro Konak

Gökçeada‎ / Çanakkale
Tüm konaklama birimlerinde 1 çift, 1 tek kişilik yatak ve önlerinde manzaralı bir balkon bulunmaktadır. Apartların hepsinde mutfak mevcuttur. Bütün odalarda standart olarak uydu TV, klima, mini bar, saç kurutma makinesi ve güvenlik kasası bulunmaktadır.

Petit Jardin Boutique Hotel

Gökçeada‎ / Çanakkale
Petit Jardin Boutique Hotel'in bahçesinde güneşin doğuşunu ve batışını görebileceğiniz Yıldızkoy'la Kaleköy'ü kucaklayan eşsiz bir lokasyondadır.

Petrada İmbros

Gökçeada‎ / Çanakkale
Petrada Butik Otel, misafirlerini konforlu odaları ile ağırlıyor. Deniz ve doğa manzarasına hakim, yüksek konumu ile misafirlerine keyifli bir tatil atmosferi sunan tesisin bahçesi de bulunuyor.

İmroz Kardamos Otel

Gökçeada‎ / Çanakkale
İmroz Kardamos Otel, Yukarı Kaleköy'ün Rumlardan kalan bölgesinde sıfırdan inşa edilmiş, 2020 yılında hizmete açılmıştır. Otelimizde, geniş bir avluya açılan odalarımız ile eski hanları hatırlatan keyifli bir ortam sunuyoruz.

Aliş Boutique Otel

Kaleköy / Gökçeada‎ / Çanakkale
Turizm hizmetini insan merkezli düşünen birikim,deneyim ve üstün hizmet anlayışına sahip Aliş Boutique Hotel yılın 12 ayı hizmet vermektedir.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

İskiter Kalesi Hakkında

İskiter Kalesi Otelleri Çanakkale, Gökçeada, Yukarı Kaleköy’de bulunan İskiter Kalesi’nin yalnızca surlarının bir bölümü günümüze ulaşabilmiştir. Cenevizliler tarafından yapılan bu kale, Çınarlı Ovası’na hakim bir tepede olup, moloz taştan yapılmıştır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır