İçel Otelleri

En uygun İçel otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun İçel Otelleri

Genel Bilgi

Gondol Hotel

Akdeniz / Mersin
78 oda kapasitesi bulunan otelimizde müşterilerimize; ücretsiz olarak faydalanabilecekleri açık yüzme havuzu ve çocuk havuzu, vale/otopark hizmeti, 7/24 oda servisi , açık büfe kahvaltı hizmeti verilmektedir.

Grand Bulut Hotel & Spa

Akdeniz / Mersin
Grand Bulut Hotel & SPA beklentilerinizin biz söylemeden karşılık bulduğu, ayrıcalıkların ve farklılıkların Mersinde'ki yeni adresi.

Park Yalçın Hotel

Akdeniz / Mersin
Uzaklık olarak kent merkezine çok az mesafede olan otelimiz kolayca ve rahatlıkla ulaşmak mümkündür.Otelimize girdiğinizde sabah kahvaltınız açık büfe eşliğinde size sunulmaktadır.Wi-Fi imkanı ücretsiz olarak kullanılabilmaktedir.

Malabadi Hotel

Akdeniz / Mersin
Otelin modern odaları klima ve ücretsiz Wi-Fi ile donatılmıştır. Odalar ahşap mobilyalarla şık bir şekilde dekore edilmiştir. Odaların hepsinde duşlu ve tuvaletli özel banyo vardır. Malabadi'nin restoranında yemekler açık büfe şeklinde servis edilir.

Derya Hotel

Akdeniz / Mersin
Otelimiz şehir merkezi, liman, Organize sanayi bölgesi ve şehirlerarası otobüs terminaline olan yakınlığıyla merkezi konumdadır. Akdeniz bölgesinde, Anamur Müzesi 1 mil / 1,7 km., Mersin Ulu Camii 1,6 mil / 2,6 km., Atatürk Evi Müzesi 1,9 mil / 3 km.

Sultan Hotel

Merkez / Mersin
Konforu , ihtişamı, güvenliği ve teknolojiyi profesyonel hizmetle birlikte sunan ayrıcalıklı bir dünyaya sizi bekliyoruz.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır