İçel Otelleri

İçel otelleri, en uygun İçel otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun İçel Otelleri

Genel Bilgi

Gondol Hotel

Akdeniz / Mersin
78 oda kapasitesi bulunan otelimizde müşterilerimize; ücretsiz olarak faydalanabilecekleri açık yüzme havuzu ve çocuk havuzu, vale/otopark hizmeti, 7/24 oda servisi , açık büfe kahvaltı hizmeti verilmektedir.

Grand Bulut Hotel & Spa

Akdeniz / Mersin
Grand Bulut Hotel & SPA beklentilerinizin biz söylemeden karşılık bulduğu, ayrıcalıkların ve farklılıkların Mersinde'ki yeni adresi.

Park Yalçın Hotel

Akdeniz / Mersin
Uzaklık olarak kent merkezine çok az mesafede olan otelimiz kolayca ve rahatlıkla ulaşmak mümkündür.Otelimize girdiğinizde sabah kahvaltınız açık büfe eşliğinde size sunulmaktadır.Wi-Fi imkanı ücretsiz olarak kullanılabilmaktedir.

Malabadi Hotel

Akdeniz / Mersin
Otelin modern odaları klima ve ücretsiz Wi-Fi ile donatılmıştır. Odalar ahşap mobilyalarla şık bir şekilde dekore edilmiştir. Odaların hepsinde duşlu ve tuvaletli özel banyo vardır. Malabadi'nin restoranında yemekler açık büfe şeklinde servis edilir.

Derya Hotel

Akdeniz / Mersin
Otelimiz şehir merkezi, liman, Organize sanayi bölgesi ve şehirlerarası otobüs terminaline olan yakınlığıyla merkezi konumdadır. Akdeniz bölgesinde, Anamur Müzesi 1 mil / 1,7 km., Mersin Ulu Camii 1,6 mil / 2,6 km., Atatürk Evi Müzesi 1,9 mil / 3 km.

Sultan Hotel

Merkez / Mersin
Konforu , ihtişamı, güvenliği ve teknolojiyi profesyonel hizmetle birlikte sunan ayrıcalıklı bir dünyaya sizi bekliyoruz.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

İçel Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır