İbrahim Ağa Camii Otelleri

İbrahim Ağa Camii otelleri, en uygun İbrahim Ağa Camii otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun İbrahim Ağa Camii Otelleri

Famuhouses

Merkez / Marmaris / Muğla
Famuhouses 2+1 taş evdir. Evin içerisinde Wi-Fi , LCD Smart TV, her odada kumandalı tavan vantilatörü olup, klima salonda bulunmaktadır.

Arya Roof House

Marmaris Merkez / Marmaris / Muğla
Arya Roof House'ta modern bir tarz ve konfor dikkate alınarak yeni renove edilmiştir.

Nirvana 2 Apart Hotel

Marmaris Merkez / Marmaris / Muğla
Nirvana 2 Apart toplam 16 odayla hizmet vermektedir.

Grand Hotel Faros

Marmaris / Muğla
Açık bir havuzun etrafında inşa edilmiş ve 2012 yılında yenilenmiş olan Marmaris'teki bu 4 yıldızlı otelde sauna, Türk hamamı ve spor salonu bulunmaktadır. Tüm odaların havuza veya civar dağlara bakan özel balkonları vardır.

Cihantürk Hotel

Merkez / Marmaris / Muğla
Otel bünyesinde çocuk havuzuyla birlikte, geniş bir yüzme havuzu, yiyecek ve içecek servisi yapılabilen barı, Türk ve dünya mutfağından çeşitli yiyeceklerin servis edildiği A’la carte restaurantımız vardır.

Maris Beach Hotel

Merkez / Marmaris / Muğla
Egenin eşsiz mavisinin ve muhteşem yeşilinin birbiri ile kucaklaştığı Marmaris koyunda yer almaktadır. Marmaris merkeze 2 km, Dalaman havaalanına 95 km mesafedeki otelimiz denize sıfır konumda bulunmaktadır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

İbrahim Ağa Camii Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

İbrahim Ağa Camii Hakkında

İbrahim Ağa Camii Otelleri Marmaris İbrahim Ağa Camii,merkeze 21 km kadar uzaklıktadır.Marmaris halkı ve tatilciler tarafından sıklıkla ziyaret edilen camii,Kemeraltı Mahallesinde bulunmaktadır.1789 senesinde İbrahim Ağa adıyla anılan bir zat tarafından yaptırıldığı bilinmektedir.Oldukça ilgi çeken bir mimariye sahiptir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır