kişi sayısı
Bir oda daha ekle

Sumda Konaklar Otel Koşulları

Check/in

En erken saat 15:00 ve sonrası

Check/out

En geç saat 12:00 ve sonrası

Evcil Hayvan

Evcil hayvan barınamaz

Sigara

Odalarda sigara içilmez

Çocuklar

2 yaşına kadar olan bebekler ücretsizdir

Her bir oda için 9 yaşına kadar 1 çocuk ücretsizdir

Geçerli kart tipleri

Saatlik Oda Nedir ?

Saatlik Oda, tesislerin belirlediği saat dilimleri arasında konaklayabileceğiniz ve saatlik ödeme yapabileceğiniz bir konaklama fırsatıdır. Odanızı kullanacağınız saat kadar ödeyin, tasarruf edin!

Saatlik Oda Avantajları:

 • Saatlik konaklama fırsatı
 • Tesisler tüm gün fiyatı yerine, saat dilimleri kadar ödeme imkânı sunar
 • Covid-19 önlemleri eşliğinde konaklama
 • Ön ödemesiz rezervasyon imkânı

OtelOfis Nedir?

09:00-17:00 saat dilimi arasında, daha az fiyatla, ofis imkânları eşliğinde konaklama fırsatıdır. Otelde ofis imkânlarıyla vakit geçirin!

OtelOfis Avantajları:

 • Odanızda ofis imkânlarıyla konaklarsınız
 • Covid-19 önlemleri eşliğinde konaklama
 • Ön ödemesiz rezervasyon imkânı
 • Ücretsiz Wi-Fi
 • Çalışma masası imkânı
 • Çay, kahve servisi
 • Elektrikli su ısıtıcısı imkânı
 • Kek, kurabiye ikramı
Tesislerin Belirlediği Ekstra Avantajlar:
 • Ücretsiz havuz kullanımı
 • Spa ve masaj indirimi

10 Müthiş

Sumda Konaklar

Zilkalesi, Çamlihemsin, Rize , Türkiye Haritada Göster
Rezervasyon Yap

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

Sumda Konaklar Hakkında Genel Bilgiler

Sumda Otel & Restoran toplam 22 odalı olup oda ve kahvaltı konseptinde hizmet vermektedir.

Sumda Konaklar Lokasyon Bilgileri

Sumda Otel & Restoran Zilkale Köyü Yolu, Çamlihemşin'dedir.
Yeşilköy Dağ Evi 70
Max kişi sayısı : 6
Yatak Seçenekleri : Tek Kişilik Yatak(2 Adet) Çift Kişilik(2 Adet)
Yeşilköy Dağ Evimiz tamamen otantik olarak tasarlanmıştır. Yatak başlıkları özel kütükler kurutulup şekillendirilerek hazırlanmıştır. Dağ evimiz yaklaşık 70m2 genişliğine sahiptir. Muhteşem dere ve dağ manzarasına hakimdir. Yeşilköy Dağ Evi odamızda iki çift kişilik (Double) yatak ve iki adert tek yatak (single) mevcuttur. Toplamda 6 kişiye kadar konaklama yapılabilen dağ evimiz 3 oda ve 3 banyodan oluşmaktadır.  Yeşilköy Dağ Evimizde koltuk salıncak bulunan 10 m2 balkonumuz mevcuttur.  Oda fiyatlarımıza yöresel köy kahvaltısı, gün boyu çay ikramımızdır. Balkonda kahvaltı, öğle ve akşam yemeği isteyen misafirlerimiz restoran bölümümüzde ekstra olarak faydalanabilirler.
Sataple Dağ Evi 70
Max kişi sayısı : 6
Yatak Seçenekleri : Çift Kişilik(3 Adet)
Sataple Dağ Evimiz tamamen otantik olarak tasarlanmıştır. Yatak başlıkları özel kütükler kurutulup şekillendirilerek hazırlanmıştır. Dağ evimiz yaklaşık 70m2 genişliğine sahiptir. Muhteşem dere ve dağ manzarasına hakimdir. Sataple Dağ Evimizde üç çift kişilik (Double) yatak mevcuttur. Toplamda 6 kişiye kadar konaklama yapılabilen dağ evimiz 3 oda ve 3 banyodan oluşmaktadır.  Yeşilköy Dağ Evimizde koltuk salıncak bulunan 20 m2 balkonumuz mevcuttur.  Oda fiyatlarımıza yöresel köy kahvaltısı, gün boyu çay ikramımızdır. Balkonda kahvaltı, öğle ve akşam yemeği isteyen misafirlerimiz restoran bölümümüzde ekstra olarak faydalanabilirler.
Mulona Dağ Evi 70
Max kişi sayısı : 6
Yatak Seçenekleri : Tek Kişilik Yatak(2 Adet) Çift Kişilik(2 Adet)
Mulona Dağ Evimiz tamamen otantik olarak tasarlanmıştır. Yatak başlıkları özel kütükler kurutulup şekillendirilerek hazırlanmıştır. Dağ evimiz yaklaşık 70m2 genişliğine sahiptir. Muhteşem dere ve dağ manzarasına hakimdir. Mulona Dağ Evimizde iki çift kişilik (Double), iki adet tek (single) yatak mevcuttur. Toplamda 6 kişiye kadar konaklama yapılabilen dağ evimiz 3 oda ve 3 banyodan oluşmaktadır.  Mulona Dağ Evimizde koltuk salıncak bulunan 10 m2 balkonumuz mevcuttur.  Oda fiyatlarımıza yöresel köy kahvaltısı, gün boyu çay ikramımızdır. Balkonda kahvaltı, öğle ve akşam yemeği isteyen misafirlerimiz restoran bölümümüzde ekstra olarak faydalanabilirler. Mulona Dağ Evimiz tamamen otantik olarak tasarlanmıştır. Yatak başlıkları özel kütükler kurutulup şekillendirilerek hazırlanmıştır. Dağ evimiz yaklaşık 70m2 genişliğine sahiptir. Muhteşem dere ve dağ manzarasına hakimdir. Mulona Dağ Evimizde iki çift kişilik (Double), iki adet tek (single) yatak mevcuttur. Toplamda 6 kişiye kadar konaklama yapılabilen dağ evimiz 3 oda ve 3 banyodan oluşmaktadır.  Mulona Dağ Evimizde koltuk salıncak bulunan 10 m2 balkonumuz mevcuttur.  Oda fiyatlarımıza yöresel köy kahvaltısı, gün boyu çay ikramımızdır. Balkonda kahvaltı, öğle ve akşam yemeği isteyen misafirlerimiz restoran bölümümüzde ekstra olarak faydalanabilirler.
Koçdüzü Dağ Evi (Şömineli) 70
Max kişi sayısı : 4
Yatak Seçenekleri : Tek Kişilik Yatak(2 Adet) Çift Kişilik(1 Adet)
Koçdüzü Dağ Evimiz tamamen otantik olarak tasarlanmıştır. Yatak başlıkları özel kütükler kurutulup şekillendirilerek hazırlanmıştır. Dağ evimiz yaklaşık 70m2 genişliğine sahiptir. Muhteşem dere ve dağ manzarasına hakimdir. Koçdüzü Dağ Evimizde bir çift kişilik (Double), iki tek kişilik (single) yatak mevcuttur. Toplamda 4 kişiye kadar konaklama yapılabilen dağ evimiz 3 oda ve 1 banyodan oluşmaktadır. İhtiyac durumunda ek yatak atılabilmektedir. Kendine ait şöminesi bulunan dağ evimizde şömine sıcaklığında dere sesini dinleyebilirsiniz. Oda fiyatlarımıza yöresel köy kahvaltısı, gün boyu çay ikramımızdır. Balkonda kahvaltı, öğle ve akşam yemeği isteyen misafirlerimiz restoran bölümümüzde ekstra olarak faydalanabilirler.
Balayı Suit Dağ Evi (Şömine, Jakuzi, Sauna) 70
Max kişi sayısı : 4
Yatak Seçenekleri : Çift Kişilik(1 Adet)
Balayı Suit Dağ Evimiz tamamen otantik olarak tasarlanmıştır. Yatak başlıkları özel kütükler kurutulup şekillendirilerek hazırlanmıştır. Dağ evimiz yaklaşık 70m2 genişliğine sahiptir. Muhteşem dere ve dağ manzarasına hakimdir. Balayı Suit Dağ Evimizde bir çift kişilik (Double) yatak mevcuttur. Toplamda 4 kişiye kadar konaklama yapılabilen dağ evimiz 1 oda ve 2 banyodan oluşmaktadır. İhtiyac durumunda ek yatak atılabilmektedir. Kendine ait şöminesi bulunan dağ evimizde jakuzi ve sauna da bulunmaktadır. Balayı Suit Dağ Evimizde koltuk salıncak bulunan 10 m2 balkonumuz mevcuttur.  Oda fiyatlarımıza yöresel köy kahvaltısı, gün boyu çay ikramımızdır. Balkonda kahvaltı, öğle ve akşam yemeği isteyen misafirlerimiz restoran bölümümüzde ekstra olarak faydalanabilirler.
Balayı Suit Dağ Evi -2- (Şömine, Jakuzi) 70
Max kişi sayısı : 4
Yatak Seçenekleri : Çift Kişilik(1 Adet)
Balayı Suit Dağ Evimiz tamamen otantik olarak tasarlanmıştır. Yatak başlıkları özel kütükler kurutulup şekillendirilerek hazırlanmıştır. Dağ evimiz yaklaşık 70m2 genişliğine sahiptir. Muhteşem dere ve dağ manzarasına hakimdir. Balayı Suit Dağ Evimizde bir çift kişilik (Double) yatak mevcuttur. Toplamda 4 kişiye kadar konaklama yapılabilen dağ evimiz 1 oda ve 2 banyodan oluşmaktadır. İhtiyac durumunda ek yatak atılabilmektedir. Kendine ait şöminesi bulunan dağ evimizde jakuzide bulunmaktadır. Balayı Suit Dağ Evimizde koltuk salıncak bulunan 10 m2 balkonumuz mevcuttur.  Oda fiyatlarımıza yöresel köy kahvaltısı, gün boyu çay ikramımızdır. Balkonda kahvaltı, öğle ve akşam yemeği isteyen misafirlerimiz restoran bölümümüzde ekstra olarak faydalanabilirler.
Standart Double Oda 24
Max kişi sayısı : 3
Yatak Seçenekleri : Çift Kişilik(1 Adet)
Standart Double Odamız tamamen otantik olarak tasarlanmıştır. Yatak başlıkları özel kütükler kurutulup şekillendirilerek hazırlanmıştır. Standart Double Odamız yaklaşık 24m2 genişliğine sahiptir. Muhteşem dere ve dağ manzarasına hakimdir. Standart Double Odamızda bir adet çift kişilik (Double) yatak mevcuttur. Toplamda 2 kişiye kadar konaklama yapılabilen dağ evimiz 1 oda ve 1 banyodan oluşmaktadır. İstenmesi durumunda ek yatak atılabilmektedir. Oda fiyatlarımıza yöresel köy kahvaltısı, gün boyu çay ikramımızdır. Balkonda kahvaltı, öğle ve akşam yemeği isteyen misafirlerimiz restoran bölümümüzde ekstra olarak faydalanabilirler.
Standart Single Oda 24
Max kişi sayısı : 3
Yatak Seçenekleri : Tek Kişilik Yatak(2 Adet)
Standart Double Odamız tamamen otantik olarak tasarlanmıştır. Yatak başlıkları özel kütükler kurutulup şekillendirilerek hazırlanmıştır. Standart Double Odamız yaklaşık 24m2 genişliğine sahiptir. Muhteşem dere ve dağ manzarasına hakimdir. Standart Double Odamızda iki adet tek kişilik (single) yatak mevcuttur. Toplamda 2 kişiye kadar konaklama yapılabilen dağ evimiz 1 oda ve 1 banyodan oluşmaktadır. İstenmesi durumunda ek yatak atılabilmektedir. Oda fiyatlarımıza yöresel köy kahvaltısı, gün boyu çay ikramımızdır. Balkonda kahvaltı, öğle ve akşam yemeği isteyen misafirlerimiz restoran bölümümüzde ekstra olarak faydalanabilirler.

Otel Genel Bilgileri

Internet Ücretsiz Wi-fi Ortak alanlar ve tüm odalar
Otopark Ücretsiz Özel Otopark Otopark (Tesis bünyesinde)

Tesis Temaları

İş Öğrenci Romantizm/balayı Aile

Öne Çıkan Özellikler

Sonbahar Oteli

Yiyecek & İçecek

Cafe Türk Kafeterya Lobby Bar Restoran Restoran (Alakart) Restoran (Açık Büfe) Kahvaltı Salonu

Aktiviteler

Balık tutma ÜCRETSİZ Rafting Tavla ÜCRETSİZ Zipline

Ortak Alanlar

Mescit Güneşlenme terası Teras Tv odası Özel sigara içilen alan Bahçe

Odalar

Aile odaları Sigara içilmeyen odalar

Çocuk

Çocuk karyolası

Bebek

Bebek karyolası Restoranda bebek sandalyesi Mama için su ısıtıcı

Resepsiyon Hizmetleri

24 saat açık resepsiyon Bagaj muhafazası Hızlı check-in/check-out Tur masası Vale park hizmeti Özel karşılama sunumları

Mağazalar

Fotoğrafçı

Çalışma Alanları

Printer

Temizlik Hizmetleri

Günlük temizlik hizmeti Çamaşırhane

Ulaşım

Araba kiralama Havaalanı servisi (ücretli) Transfer servisi (ücretli)

Engelli

Ana kapı giriş düz ayaktır

Sağlık

Revir (tesis bünyesinde)

Diğer

Klima

Öne Çıkan Özellikler

Dağ manzarası Nehir manzarası

Yorumlar

Konuk değerlendirmeleri, müşterilerimiz tarafından oteldeki konaklamalarından sonra yazılmaktadır.
10
melike s***
  |    Öneriyor  |    Tek başıma   |    Tatil
09/05/2020
sumda’da 2 gece kaldım fırtına’nın sesi eşliğinde kitap okumak benim için inanılmaz huzur vericiydi, çok samimi ve güleryüzlü insanlar sanimiyetleri ve aile ortamı ile beni hayran bıraktılar . muhlamayı özellikle burada denemelisiniz. yöresel yemeklerin hepsini deneme imkanım oldu ve hep birlikte aile sofralarına oturmak benim için büyük mutluluktu. tekrar gitmek için gün sayıyorum 🙏😇

Geçerli sayfa: 1 Toplam sayfa: 0

Toplam değerlendirme: 1

Otel Koşulları

Check/in

En erken saat 15:00 ve sonrası

Check/out

En geç saat 12:00 ve sonrası

Evcil Hayvan
Evcil hayvan barınamaz
Sigara
Odalarda sigara içilmez
Çocuklar
 • 2 yaşına kadar olan bebekler ücretsizdir
 • Her bir oda için 9 yaşına kadar 1 çocuk ücretsizdir
Geçerli kart tipleri

Balayı Çiflerine Özel

Odaya meyve sepeti ikramı

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır